Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Jókor voltunk együtt?

Nov. 7-én jött meg, tehát épp ma kellene megjönnie (28napos vagyok rendszeresen). Nov. 18-án, 20-án és 21-én is voltunk együtt. Ma még eddig nem éreztem, hogy megjönne. Lehetek terhes?

Keress kérdéseket hasonló témákban: teherbeesés, peteérés, együttlét

2012. dec. 5. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok
Igen lehetsz, de csak 1-2 hét múlva ráérsz tesztelni ,ha addig esetleg nem jön meg...mert most még nem biztos hogy kimutatja !

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. dec. 5. 21:32 Privát üzenet
A legjobbkor én azért 1-2 napom belül már biztos tesztelnék, ha olyan érzékenységű tesztet veszel már ki kell hogy mutassa!

A válaszíró 98%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2012. dec. 5. 22:16 Privát üzenet
nekem már ovu után 9 nappal pozi volt a tesztem, nyugodtan tesztelhetsz már hiszen az utolsó aktus óta eltelt már 14 nap

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2012. dec. 5. 22:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Babát szeretnénk 2 naponta együtt vagyunk, peteérés környékén vagyok, nekem mindig a 17-18. napon reped meg. Ma vagyok a 18. napon, és egész nap szúr a bal petefészkem, Tegnap...
Első clostys hónapban vagyok.23. -án volt peteérésem és akkor együtt is voltunk a férjemmel. Szerintetek mikor jóstesztelhetek? Nagyon izgulok, már régóta szeretnénk babát.
Szerintetek lehet ebből baba? Nov 6-9-ig volt a mensim, a ciklusom 28 napos A párommal a 12-13. napon voltunk együtt és a 19. en?
Szept.26. án volt az utolsó menzeszem első napja, a párommal többször is voltunk együtt, multhéten kedden (11.20) teszteltem, ami negativ lett. A bajom azóta sem jött meg. Mit...
Tegnap voltunk együtt (17. napon), mikor tesztelhetek leghamarabb, amikor már van esély (pozitív) eredményre?
Lehet esélyem a babár, hogy ha tegnap előtt volt pozi az ovu tesztem, és akkor együtt is voltunk, de másnap mikor az ovum volt (mert éreztem), nem tudtunk együtt lenni. Van így esélyem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!