Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtti napon Vaterás,1...

Nemvárt előtti napon Vaterás,10es One Steppel halvány pozitívat teszteltem 10 percnél. Volt, aki így járt, és babája lett/lesz?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve várjuk a bébit, és orvosi kezelés alatt állok. Szedek prolaktinra, pajzsmirigy alulműködésre és IR-re gyógyszert. A hőm jelenleg 36.8-36.9. Még nagyon az elején (mikor még nem is kezeltek) volt egy álpozitív tesztem. Nem akarok újra csalódni. Holnap csináljak másikkal is? vagy maradjak One Stepnél, hátha erősödik a csíkom?

2012. dec. 12. 06:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Második pisiből csináltam egy DM-es 25ös tesztet.


[link]


????


A héten leszek 30, nemsokára karácsony, lassan 3 éve szeretnénk babát. Ugye nem valami vicc ez? Nem álmodom?

2012. dec. 13. 05:53
 12/22 A kérdező kommentje:

A férjemnek semmit nem mondok, amíg egy doki nem erősíti meg. Karácsonykor mondanám el inkább.

A kérdés csak az, mikor érdemes elmenni Uhra.

Jövő csüt már látszódhat a petezsák? Akkor lennék 5 hetes.


Úristen ezt nem hiszem el!

2012. dec. 13. 05:55
 13/22 anonim ***** válasza:

Gratula!

Ez egy erős pozi:)

6 hetesen voltam,akkor 5mm-es petezsákom volt és már vert a kicsi szive:)

Én vettem egy digitális clearblue tezstet és azt adtam oda a férjemnek:)))Az volt a meglepi,mert az kiirja:)

26hkm

2012. dec. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! Ez egy hatalmas pozitív!

Az orvoshoz szerintem nyugodtan elmehetsz most is, hogy kizárja a méhen kívüli terhességet.

Úgy lennék a helyedben! Én 24-ére nem várom, gyönyörű karácsony lenne, ha összejönne a baba.

Én viszont nem tudnám megcsinálni a Párommal, hogy az első olyan ultrahangon, ahol látszódik a kicsi szívhangja ne legyen ott. Ezt még gondold át.

Mégegyszer gratulálok!

Sok boldogságot, sok egészséget és könnyű szülést kívánok!

2012. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Jajj, szívből gratulálok! :)
2012. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Jovo heten lesz UH akkor meg nem valoszinu szivhang ibkabb petezsak. Sajnos ket eve hasonlokepp jartam es nem volt baba.

Nem akarom hiu remenyekben ringatni Ot. Majd ha mar tuti.

Harmadiknak gratula aki 8. Dpon tesztet pozilt!

En meg nem merek orulni.

Mindenkinek kalappal.

2012. dec. 13. 12:16
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszi a gratulációkat, aranyosak vagytok, remélem nem fals pozitívakat produkáltam.

Holnap megyek vérvételre, ahol néznek HCGt, hogy tuti attól lett e pozitív mindkét fajta tesztem, és nem mástól :)

Progeszteront is néznek.

Délutánra meg is lesz az eredmény.

2012. dec. 13. 15:16
 18/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez egyértelmű pozitív! De szeretnék pár nap múlva én is ilyet látni! :)
2012. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Írd majd meg milyen lett az eredményed :)))
2012. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

koszi az erdeklodest. Jovo heten minden meg egyertelmubben kiderul.

2012. dec. 15. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!