Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az X-epil tesztcsík ha pozitív...

Az X-epil tesztcsík ha pozitívat mutat, akkor az garantáltan pozitívat is jelent?

Figyelt kérdés
Persze, az a biztos, amit az orvos mond, de kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Most teszteltem pozitívat és nem merem elhinni!

2012. dec. 22. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt, akkor nyugodtan elhiheted szerintem. :) Pláne ha szép, jól látható, erős csíkok vannak rajta! (Bár a halvány csík is csík!:)) Igaz, hogy biztosat csak az orvos mond, de a tesztek ritkán tévednek! Én azért halkan gratulálnék és ezzel együtt Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok, immáron Neked és a babádnak is! :)
2012. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a tesztek HCG hormont mutatják ki. Ez csak akkor termelödik ha terhes vagy. vagy is ha növekvö embriód van akkor termelödik.

A teszt biztosabb mint az orvos, mert ha elmész az orvoshoz lehet az még semmit nem lát, mert olyan pici az embrió.

Természetesen velélés fennállhat mint mindenkinél(de nálad biztosan nem lesz), de most tuti hogy van egy megtapadt petesejted ami növekszik.

2012. dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Csak azért kérdezem, mert volt már hamis-pozitív eredményem, bár az nem olyan volt, hogy előbb jött ki a tesztcsík, mint a kontrollcsík.

Még egyszer köszönöm és előre is kellemes karácsonyi ünnepeket, illetve békés, szerencsés új évet kívánok Nektek!

2012. dec. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!