Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-30 napos ciklus mellett a...

28-30 napos ciklus mellett a 32. és 34. nap is negatív teszt eredmény. Van vkinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem! ma van a 48. napom, és ma lett halvány pozitív reggel a gabriel teszt, végre időn belül :) ja, amúgy a ciklusaim 25-28 naposak. szervezete válogatja, hogy mikor mutatja ki. egy pm alulműködő ismerősömnek 3 héttel az elmaradt után mutatta ki.
2012. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez azért megnyugtat! És vmi tünetek voltak eddig, ha szabad kérdeznem!?!
2012. dec. 30. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Folyton pisilek, meg néha hányingerem van, meg nőttek a melleim, szóval még nem olyan sok tünetem van :) Ja, és a fáradékonyság persze :)
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én jelenleg hasfájásra panaszkodhatok, a mellbimbóim érzékenyek egy kicsit, folyton szomjas vagyok és emiatt én is sokat wc-zek.

Amúgy gratulálok, sok egészséget és boldog babavárást kívánok!

2012. dec. 30. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, de még nem akarom elkiabálni :) 2 éve vártuk a csodát, és tartunk tőle hogy téves riadó. Biztatóak a jeleid, szerintem várj még pár napot, és tesztelj :)
2012. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, mi is már 2 éve várunk, hogy legyen, de eddig sajnos nem akart. Még pár napot várok, aztán újra tesztelek, de ha akkor sem lesz semmi szerintem muszáj leszek orvoshoz menni, mert clostilbegytet is szedtem és azért parázok, hogy nem-e attól van.
2012. dec. 30. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát..lehet hogy a closty bezavart, de inkább szerintem is nézesd meg. Jövő hét vége felé én is megnézetem, hogy szórakozok-e magammal, vagy tényleg van valaki odabent. Kitartás!
2012. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, bár az első adagot mikor beszedtem akkor nem tapasztaltam semmi változást a 3. hónapig (2 hónapot szedtem)amikor is 22 napra jött meg, de most nem értem mi van, jelenleg külfödön vagyok és itt azért nem egyszerű bejutni nőgyógyászhoz először a kezelő orvossal kell konzultálni és ha ő úgy látja akkor küld tovább, úgyhogy lehet egy kirándulásom lesz haza
2012. dec. 30. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!