Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Kelemen Szabina kérdése:

Ma kellett volna megjönnie, de tegnap óta görcsöl a hasam mindjárt megjön érzésem van, de mégsem jön meg és érzékeny a mellbimbóm. Nagyom szeretném, de ez lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is így kezdődött+barnázás:)


21hkm.

2012. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is! :-)
2012. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie. Nagyon kicsit fájt a hasam,de éreztem,hogy nem fog megjönni. Csináltam tesztet karácsony este,és pozitiv lett. a melleim érzékenyek,feszülnek,fájnak,és szurkálódás érzek kb napi 5-6* a petefészkeimben. egyelőre más tünetem nincs :)
2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ihjaj nagyon gratulálok, a legszebb karácsonyi ajándékot kaptad! Enmár 6 hónapja szeretnék :) remélem most sikerült! És köszönöm a megnyugtató kommenteket.
2012. dec. 30. 20:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Már reggel van de nemjött meg pedig tegnap rettenetesen görcsölt a hasam, de mekem nincs barnázás.
2012. dec. 31. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia igen lehet tünet nekem is így volt csinálj tesztet remélem + lesz :) majd ird neg :)
2013. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pozitiv lett pont a szülinapomon, azóta már elmúlt 1 éves :)
2014. szept. 22. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!