Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap délután megyek nőgyógyá...

Holnap délután megyek nőgyógyászhoz. Lehetek együtt ma a férjemmel?

Figyelt kérdés

Babát akarunk (még védekezünk, hiszen először ki akarom vizsgáltatni magam, ezért is megyek a dokihoz), és így holnap délután megyek nőgyógyászatra.

Lehet, hogy buta kérdés, elnézést kérek érte, de nem tudom, van-e ilyenkor ilyen szabály, hogy vizsgálat előtt nem lehet szexuális életet élni...? Tudtok ilyesmiről? Vagy ez nem befolyásolja, és lehetünk együtt ma este a férjemmel?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 6. 13:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben találtam idevágó kérdéseket, és azokra válaszokat. Ott az írták, nem ajánlott előtte lévő nap szexelni, mert a bennt maradt sperma bezavarhat. De mi óvszerrel védekezünk, ma is így tennénk. Így szabad együtt lenni?
2013. jan. 6. 13:40
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
hát esetleg a biztonság kedvéért húzzatok rá 2 gumit,azt jónapot,
2013. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez érdekes kérdés. Én is holnap megyek délelőtt, de mi tegnap voltunk együtt. Gumi nélkül :) Meg sem fordult a fejemben... Ilyen szabály elvileg nincs, legalábbis én nem hallottam róla.
2013. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehettek együtt. Lehet , hogy szabály nincs rá, de ha hüvely öblítést nem végzel miután beléd élvezett az párod, biz a nődoki észreveszi. Ez olyan mint, hogy fogorvoshoz is fogmosás után mész. Ha előtte való nap beléd élvez a párod, illik "kitakarítani" rendesen, nem csak külsőleg mosakodni meg. Akkor nincs gond. :)
2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy olvastam, a hüvelyöblítés is szigorúan tilos nődoki látogatás előtt, ha pl rákszűrést akar végeztetni az ember, mert befolyásolja a végeredményt.

Szóval szerintem az a tanulság, hogy óvszerrel bátran lehet együtt lenni, de nuku sperma, és nuku belső beavatkozás, irrigálás, miegyéb az orvos előtt egy nappal ;)

2013. jan. 6. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!