Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenleg nincs nőgyógyászom....

Jelenleg nincs nőgyógyászom. Kérhetek háziorvostól 3. és 21. napi hormonsort? Vagy menjek el egy sima sztk-s nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
A sima sztk-s nőgyógyász is megcsináltatja?

2013. jan. 11. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Házidoki nem adhat rá beutalót, csak nő doki vagy endkrinológus. SZtks doki megcsináltathatja, csak kérdés megteszi e.
2013. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen kaptam a nőgyógyásztól ilyen beutalót az SZTK-ban, húzta a száját az orvos, HSG-re sem akart adni beutalót, állandóan azt hajtogatta hogy menjünk a meddőségi centrumba. Már ott tartottam hogy fizetem a TB-t, szerintem nekem jár 1-2 beutaló, pláne ha nagyon ritkán járok orvoshoz. Rossz élményem volt ezzel az egésszel kapcsolatban. Járj nagyobb sikerrel!
2013. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogy már ott tartottam hogy beszólok neki.
2013. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ebben a cipőben járok én is! Én az egyes számú nőgyógyászati reprodukciós osztályára kértem időpontot, viszonylag hamar kaptam. Ott megmondják, hogy mikor kell menned vérvételekre. Nem kell semmilyen beutaló sem! Én nem kisérleteznék a háziorvos, nőgyógyászat, oda mennék a helyedben, nagyon barátságosak, figyelmesek!
2013. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogyhogy ilyenek az sztk-sok? Akkor egy sztk-s nőgyógyász mit csinál? vizsgál meg ilyenek. Abba beletartozik a hormonvizsgálat is, nem?
2013. jan. 13. 08:31
 6/6 anonim válasza:

Jöjjön hozzám hülgyem! Akár feleségül.


Dr. Dickmann Aladár, nőgyoggyááááász 444444

2013. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!