Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Jelenleg nincs nőgyógyászom. Kérhetek háziorvostól 3. és 21. napi hormonsort? Vagy menjek el egy sima sztk-s nőgyógyászhoz?

A sima sztk-s nőgyógyász is megcsináltatja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hormonsor, hormonvizsgálat, nőgyógyász, háziorvos, körzeti orvos, SZTK

2013. jan. 11. 20:01  Privát üzenet  

A válaszok
Házidoki nem adhat rá beutalót, csak nő doki vagy endkrinológus. SZtks doki megcsináltathatja, csak kérdés megteszi e.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. jan. 11. 20:55 Privát üzenet
Én nagyon nehezen kaptam a nőgyógyásztól ilyen beutalót az SZTK-ban, húzta a száját az orvos, HSG-re sem akart adni beutalót, állandóan azt hajtogatta hogy menjünk a meddőségi centrumba. Már ott tartottam hogy fizetem a TB-t, szerintem nekem jár 1-2 beutaló, pláne ha nagyon ritkán járok orvoshoz. Rossz élményem volt ezzel az egésszel kapcsolatban. Járj nagyobb sikerrel!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2013. jan. 11. 21:43 Privát üzenet
Úgy értem hogy már ott tartottam hogy beszólok neki.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. jan. 11. 21:44 Privát üzenet
Szia! Ebben a cipőben járok én is! Én az egyes számú nőgyógyászati reprodukciós osztályára kértem időpontot, viszonylag hamar kaptam. Ott megmondják, hogy mikor kell menned vérvételekre. Nem kell semmilyen beutaló sem! Én nem kisérleteznék a háziorvos, nőgyógyászat, oda mennék a helyedben, nagyon barátságosak, figyelmesek!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2013. jan. 12. 19:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hogyhogy ilyenek az sztk-sok? Akkor egy sztk-s nőgyógyász mit csinál? vizsgál meg ilyenek. Abba beletartozik a hormonvizsgálat is, nem?

# 5/6Időpont 2013. jan. 13. 08:31 Privát üzenet

Jöjjön hozzám hülgyem! Akár feleségül.

Dr. Dickmann Aladár, nőgyoggyááááász 444444

A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2013. júl. 31. 19:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sima nőgyógyászhoz mehetek azzal, ha félek, szivárog a magzatvizem?
Nagyon erös menstruácios görcseim vannak pl ma annyira h majdnem elájultam az utcán és remegtem szörnyű volt sima nospa és aparanax nem nagyon segitett tudom h nögyogyászhoz kéne...
Ha betegjogász olvassa a kérdésem:Mehetek az Őrs vezér téri SZTK-ba nőgyógyászhoz, ha Monoron van a bejelentett lakcímem? Terhesgondozásra nem vettek fel, de talán egy "sima"...
18 éven aluli lányok elmehetnek szülő nélkül nőgyógyászhoz, csak sima vizsgálatra?
Ha nem járok magándokihoz, csak sima körzeti nőgyógyászhoz + a kötelező vizsgálatokra, akkor is el fogják majd mondani a részleteket a szüléssel kapcsolatban a terhesség vége felé? 28 hkm
Lányok! Nem ciki nőgyógyászhoz szőrösen menni? Mármint nem durván szőrös, csak nem is sima. Gáz így elmenni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!