Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem kb.5 hetes sem...

Elvetéltem kb.5 hetes sem volt. Jártatok már így? Van okom aggódni? Lehet már a következő hónapban újra próbálkozni? Be sem ágyazódott?

Figyelt kérdés
Első hónapban próbálkoztunk,már nemvárt előtt tesztet csináltam és halvány pozitív lett, előtte 3 nappal.(utána 2 naponta szintén csináltam tesztet mind pozitív halványan) Nagyon örültem kb. 7 napig várandós voltam, még tünetek is voltak,fáztam-és melegem volt, fájt a mellem, sok pisilés, enyhe hányinger, de utána megjött. Ügyeleten voltam már semmit sem láttak. Mivel lehetett probléma? Biztosan beágyazódott? Örüljek, hogy már az első hónapban eljutottunk idáig? (tudom mások éveket várnak csak magára a két csíkra és a többiről még nem is beszélve)

2013. jan. 13. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szija!Sajnálom kb én is igy jártam...Csak 6-8hetes voltam doki szerint.Egyből a korházba küldött.Ott meg olyan szemetek voltak hogy azt kérdezték biztos 2csík volt e a teszten?!Miután onnan sírva jöttem ki csináltam egy tesztet itthon ami még mindig pozitiv volt...Nekem várnom kellet és utána premenst kellet szednem.De ezen kivùl semmi.Azóta nem jön a babó!

Kitartás!

2013. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a baba magától elment és rendesen menstruáltál, akkor nem kell aggódni. Valószínű beágyazódási gondok voltak vagy egyszerűen nem fejlődött mert nem volt egészséges, hidd el a természet elvégzi a dolgát, gondolom te is egészséges babára vársz. Doki mit mondott? Én nekem 6 hetesen volt egy spontán vetélésem mert pajzsmirigy alulműködésem alakult ki a terhesség alatt és a baba ezért elment. De rá 2 hónapra újra spontán teherbe estem és egészséges babát hoztam a világra. Ne aggódj, nyugodtan próbálkozzatok tovább ,amx egy mensit várj még és aztán kezdjétek előről a próbálkozást. sok sikert
2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Valószínűleg beteg lett volna a baba. Ilyenkor még ha élne is, nem látná az orvos!

Nem tudom, szedsz-e folsavat, az fontos, hogy egészséges legyen a babád! És a terhes vitamint is hasznos már előtte elkezdeni szedni.

Ezeken kívül a palástfű tea jó méherősítő hatással bír, ha esetleg az volt gyenge, és azért ment el a baba. A ciklus elején cickafarkfű teát kell inni, majd az érés után palástfüvet. Ha nem ismered ezeket, vagy kérdésed van, szólj, írhatsz privátban is! Sok sikert!

2013. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szedtem Elevitet igaz csak minden második nap és Folsavat is elkezdtem szedi miután kiderült a baba. Az orvosom azt mondta teljesen felesleges a terhes vitamin. (mondjuk én inkább azért szedem mert gyerekek között dolgozok és így télen sok a megfázás) Az ügyeleten már semmi jelét sem látták a terhességnek. 10 nap után kontrólt javasoltak. De holnap még felhívom a saját orvosom és majd kiderül ő is mit mond. Az biztos, hogy már nincs ott senki. Mivel halmozottan sérült gyerekekkel dolgozok tudom, hogy inkább a természet végezze el mint, hogy itt maradjon. Örülök, hogy még nem láttam csak a két csíkból gondolhattam, hogy ott van mert így is 2 napig csak zokogtam. Tudom az élet megy tovább, csak akarom tudni, hogy nem én jártam csak így az egész világon.
2013. jan. 13. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, és velem is iszonyat bunkók voltak a kórházban. A saját nődokim még látta, másnap reggel kellett bemennem a kórházba, ott azt mondták, hogy nincs semmi, és még úgy is néztek rám, mint egy hülyére, hogy már hogy lennék terhes ha menstruálok...
2013. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp jártam, csak a hetedik héten. Én teljes kivizsgálást kértem utána, gondoltam a negatív leletek megnyugtatnak majd, hogy "csak" genetikailag nem volt esélye, de fény derült a betegségemre, amit korábban senki nem vett észre (PCOS-IR). Sosem lehet tudni alapon, saját példámból kiindulva egy alapos kivizsgálást javaslok neked. Anno én úgy éreztem, tudnom kell, hogy rajtam nem múlik semmi, ha legközelebb megesne... megnyugtat, hogy tudom, hogy mindent megtettem érte.
2013. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. az Elevit terhesvitamin a legvacakabb mert nincs benne jód. Terhesen megnő a jódszükséglet és a jód felelős azért, hogy a babád értelmes jó eszű emberke legyen. Én ajánlanám neked egy másik vitamin elkezdését. és igaza van az utolsónak, egy alapos kivizsgálás sose árt, mert én se gondoltam volna, hogy beteg vagyok, de még a dokim se... :-(. sok sikert
2013. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam karácsonykor.25.-én vérezni kezdtem,másnap ügyeletben elmentem dokihoz.Akkor volt 28 napos ciklussal számolva 5hét 3napos a baba.Megvizsgáltak hüvelyi uh-val is,nem láttak semmit.Másnap elküldtek laborba,hogy megnézzék a hcg szintemet,utána napra meg a nőgyógyászatra kaptam időpontot.Megvolt a vérvétel,és elmentem a vizsgálatra.Volt hcg a szervezetemben.Újra megnéztek uh-val,de most egy bunkó asszisztenst fogtam ki.Kérdezték mikor volt az utolsó menzeszem,mondtam,hogy november 18 meg,hogy most van menzi szerű vérzésem.Akkor fintorral az arcukon megkérdezték,hogy minek mentem oda.Én meg mondtam,hogy 4 tesztem mutatott pozitív eredményt.Megkérdezték,hogy ki állapította meg a teszteket.Mondtam,hogy otthoni tesztek voltak,erre kiröhögtek.Utána meg úgy megkínoztak,hogy 2 órán keresztül a falat kapartam,annyira görcsöltem.Sajnos a baba nem maradt meg.De olyan korai szakaszban voltam még,hogy a szervezetem lerendezte.Csak sajnos a ciklusomat összezavarta.1 héttel azután,hogy elmúlt a vérzésem,újra megjött,és rendes menzesz volt.Pont mikor ovum lett volna.Emiatt most annyira úgy érzem,hogy sosem leszek képes teherbe esni...
2013. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szabad elkeseredni! Borzalmasan szomorú voltam én is (vagyok még mindig egy kicsit) Én megfogadtam, hogy nem csinálok többet tesztet csak ha már legalább 14-20 napot késik. Nem fogom a peteérésemet nézegetni, ha véletlen látom a jelét akkor persze mindent bele, de nem fogok ezzel igazán foglalkozni. Görbét eddig sem vezetem ezután sem fogok. Jobb lett volna ha nem csinálok 4 pozitív tesztet, akkor most azt hinném simán csak késett a nemvártam. Bízni kell abban, hogy az a baba akinek érdemes megszületnie az olyan erősen kapaszkodik majd, hogy semmi nem tudja majd kiszakítani onnan. Fel a fejjel jönni fog a baba. Ez most egy ilyen rosszabb időszak, de mihamarabb tovább kell lépni és csak előre nézni bizakodva. Az a következő babának sem lesz jó, ha anya szomorú, rosszkedvű, és aggodalmaskodó. A következő baba miatt össze kell szedni magunkat, hogy boldog anyukájuk legyen és szívesen maradjon az "albérletbe" 9 csodálatos hónapig.
2013. jan. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!