Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leallok a fogamzasgatlo...

Ha leallok a fogamzasgatlo szedesevel, utana par napra megjon a menstruaciom es a kovetkezo az eredetihez kepest egy honapra, vagy az "eroltetetthez" kepest egy honapra fog megjonni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az az erőltetett?

Ha abbahagyod a tablettát,akkor ugyanúgy megjön a vérzésed,és után a vérzés első napjától számítva a 29. napon a rendes menstruációd! Így lesz 28 napos a ciklusod! DE!!!! Azt tudnod kell,hogy agyógyszer totál bekavar a szervezetdnek! Nekem gyógyszer mellett 28 napios ciklusom volt,mikor abbahagytam 36 napos ciklusom lett,aztán 24 napos,és után aállt be 27-30 napra! Szóval ha nem jön meg ne parázz,hogy terhes vagy,vagy ne éldd bele magad,mert lehet csak a hormonok szórakoznak veled! :)

2013. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az eroltetettet ugy ertem h mondjuk nekem 15-en jott meg mindig (kb), a bogyot 20-an hagytam abba, ezert 25-en megjott es akkor ehhez kepest egy honap? De ertem amit mondasz es koszi a valaszt :)
2013. jan. 16. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,így már értem! Szóval nem szede be végig a levél gyógyszert! Hát szerintem akkor is a gyógyszer utáni vérzéstől számolj! Minél régebb üta szeded a gyógyszert,annál nagyobb az esély,hogy összekuszálja a mensid! Állítólag! Nem tudom van-e benne valami,és kb. 8-9 évig szedtem,eleinte katasztrófa volt a mansi időpontja!
2013. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az abbahagyás utáni vérzéstől (ami még nem menzesz, csak megvonásos vérzés) számítva úgy kellene megjönnie, ahogy a tabi előtt volt.

Ha 28 napos ciklusod volt a tabi előtt, akkor 28 napra. Ha 35, akkor 35 napra.


De azért azt hozzáteszem, hogy a nők egy részének eléggé betesz a dolog.

Egy ismerősömnek 28 napos ciklusa volt a tabi előtt, már fél éve abbahagyta, de még mindig 40 napos ciklusai vannak....

De vkinek nem jön meg hónapokig egyáltalán...

2013. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jeeeeezusom ez hihetetlen durva :OO. Nagyon szepen koszonom a valaszokat, meg h nem vtatok bunkok :)
2013. jan. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!