Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz h hosszu ideig tarto...

Igaz h hosszu ideig tarto fogamzasgatlo tabi utan nagy esely van ikerterhessegre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én majd 5 évig szedtem egyhuzamban, anyukámnak van ikertesója, a férjem apukájának is van ikertesója, apám első unokatestvérei között is vannak ikrek, akik közül az egyiknek szintén ikreik vannak és mégsem születtek ikreink, 1 kisfiúnk van.:)
2013. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es mennyi idobe telt amig osszejott a baba. en is 5 evig szedtem es 2 honapja hagytam abba.
2013. jan. 17. 16:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Bő fél év alatt jött össze.
2013. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 8 évig szedtem fogamzásgátlót. Tavaly januárban abbahagytam, de csak májusban kezdtünk el próbálkozni a babával. Elsőre sikerült!
2013. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! És nem ikrek, 1 fiunk született! :)
2013. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyobb rá az esély, mintha nem szedtél volna semmit, de így mondjuk 5-10%, tabletta nélkül meg 1-5% Oka annyi, h a fpgamzásgátló évekig mesterséges ciklust csinál, nincs pepeérés, és amikor a szervezet "felszabadul" a gyógyszer alól, intenzívebben működik a petefészek egy ideig
2013. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor meg nincs veszve semmi hisz meg csak 2 honap telt el:)
2013. jan. 17. 18:27
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat amugy ezt csak ugy hallottam es kivancsi voltam igaz-e
2013. jan. 17. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy nagy esély, max egy kicsivel nagyobb. Ez abból adódik, hogy a hósszú ideig elnyomott petefészkek hírtelen túlműködhetnek, és esetleg több petesejt is megérik egyszerre. És ez is leginkább az első gyógyszermentes ciklusban valószínű, később már nem igazán van jelentősége. Mivel nálad eltelt már 2 hónap, így szerintem ne nagyon számolj ezzel.
2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!