Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem a következő lenne....

A kérdésem a következő lenne. Párommal szeretnénk babát, de sajnos elég sokat dohányzik, és ugyan nem rendszeresen, de néha néha (hétvégente) fogyaszt marihuánát is. Lehetséges, hogy ez az oka annak, hogy nem jön olyan könnyen ez a gyermekáldás?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 14:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ti drogosok?Nem emlékszem,hogy azt mondta volna,hogy én vagyok a "drogos"...
2013. jan. 18. 16:11
 12/16 Golan Trevize ***** válasza:
A párod az élettársad vagy férjed?
2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 an00nym ***** válasza:
35%

a dolog biológiai része? hm ez érdekes, 4éve tudatmodósítók hatásaival és azon belül is leginkább a kenderrel foglalkozom, több ezer oldalt elolvastam már róla, jónéhány előadást meghallgattam, minden kutatást nyomon követek, hogy nem tudok ilyesmiről??


Golan Trevize! -te meg nemcsak hogy nem értesz hozzá, de még rosszindulatú is vagy, nem sok ez egy kicsit ahhoz hogy egyáltalán hozzászólj


egyébként a dolog további biológiai részéről amiben én nem vagyok tájékozott javaslom szakorvos meglátogatását

2013. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő befolyásolhatja a spermiumok minőségét. Szóval, ja, érdemes mindkettővel leállni. Akár végleg is.
2013. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 an00nym ***** válasza:

najó kéremszépen, IGEN a marihuána több éves eltúlzott használata (pl. 7év, napi 1-2gramm) reverzibilisen károsítja a spermákat és csökkenti a nemzőképességet


viszont vegyétek figyelembe a kérdésben megadott mennyiséget!,

ilyen mérték mellet teljesen kizárt hogy bármilyen káros hatása legyen ebből a szempontból,

más szempontból is, ha nem spangliban fogyasztja, ha igen az ő egészsége érdekében ezen nem árt változtatni( vaporzier, üvegpipa), bár igazából kevesebbet számít mint a dohányzás



Kedves Kérdező!

[link]

ezt érdemes elolvasni, a kommenteket is

2013. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek...Már aki! :)
2013. jan. 23. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!