Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik értenek a görbékez, meg...

Akik értenek a görbékez, meg mondanák mi a véleményük erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az első hónap, hogy vezetem. Tudom sok minden még nem látszik rajta. Tudom, hogy nem egy babás görbe...!

Igazából az érdekelne, hogy az "átlaghoz" képest milyen???

Volt e peteérésem? Nem PSO-s?

Linkelnétek nekem terhes, PCOs vagy bármilyen görbét, hogy legyen viszonyitási alapom?!

Előre is köszönöm. Még annyit kérnék aki linkel irja már oda, hogy az milyen görbe. Köszönöm!


2013. jan. 30. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán szép görbe.

Ezen az oldalon nagyon sok görbét (pco-it) találsz!

www.babatervezok.otthona.net


Üdv: egy PCO-s anyuka (ha meglennének még a régi görbéim szívesen elküldtem volna, annyiban volt más a többitől hogy nagyon hosszúak voltak a ciklusok, és kb minden második, harmadik hónap görbéje nézett ki nagyjából szépen)

2013. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már nézem is a görbéket!
2013. jan. 30. 17:14
 3/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Hogy méred és mikor? Lehet hogy nem a görbével van a gond, csak a módszer nem megfelelő :)
2013. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindig reggel mérek! Szájban a nyelvem alatt. És kb mindig ugyan abban az időpontban. (7-8) óra között. Rögtön ébredéskor, még csak ki sem kelek az ágyból! (sőt szinte még a szemem sem nyitom ki...)
2013. jan. 30. 18:19
 5/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Akkor bizony jól mérsz... hát sajnos nem a legjobb görbe, de lehet hogy ez csak ilyen hónap és a következő jobb lesz. Linkelni sajnos nem tudok, de ideális esetben a hőmérséklet emelkedése azért elég látványos, ennél markánsabb szokott lenni.
2013. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én már régóta vezetek görbét, de sajnos azt kell mondjam h szerintem nem volt peteérésed ebben a hónapban, nem ment fel a hőd a luteális fázisban :( Legalábbis görbe alapján.

Nekem ilyen volt a terhes görbém:

[link]

2013. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés lesz, de mi az a PCO?

Bocsi, nem tudom :P

2013. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. És a linket is!

Én sem tudom pontosan mi a PCO ... sokszor találkoztam vele itt. Aztán végül itt olvastam útána...: [link]


6 hónapja nem sikerül a baba. Azért kezdtem vezetni a hőmet... :S Kezdek kicsit félni...!

2013. jan. 30. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia, én sem hiszem hogy volt PÉ-d, sajnálom. Azt nem tudom, hogy PCO-d van-e (sztem más a gond, PCO ált. elég egyértelmű tünetekkel ár-én sárgatest elégtelenségre gondolok), de hogy 6 sikertelen hónap után felkeresném az orvost a helyedben, az biztos. Lehet, hogy gyorsan orvosolható a problémád.

Ovu tesztet használsz? Az mit mutat?

Mielőbbi babásodást! :)

2013. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát csajok nekem 6évembe telt mire azok az egyértelmű tünetek egy normális orvosnak feltüntek volna! :( Csak annyim tért el az átlagostól hogy össze-vissza jött meg, nem volt peteérésem, és persze a gyerkőc se sikerült.

Barátnőm is PCO-s, piszkafa, picit pattanásos csak. Nála is mint nálam a pajzsmirigyproblémából indult az endokrinológus, és úgy jöttek rá még a PCO-ra is.

2013. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!