Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 31 megtörttént az ugy mond...

Ha 31 megtörttént az ugy mond (baleset) És 1-2 kéne megjönnie és teherbe estem akkor már nem is fog most megjönni a mensim?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Január 31?? És most kellett volna, hogy megjojjon??nem értem így.ha most kellett volna, akkor nem hinnem. Hiszen peteérésed akkor nem igen volt. Minimális esélye van sot...kevesebb.
2013. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfog jonni. Ne izgúlj.:) 5 hetes kismama, előző voltam.
2013. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teherbe estél, akkor nem valószínű, hogy megjön, mert az azt jelenti, hogy volt akkor peteérésed, és ilyen hamar nem jön meg utána, ha meg még teherbe esel, akkor később sem. De egyébként nagyon minimális esélye van.
2013. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljes butaságot írtál. 31. Én voltak együtt, addig meg meg sem tudott termékenyülni.... Jo vannak csodák, de ezeket a csodákat is a kismamák találtak ki...mint pl,az elonedvtől lettem terhes....:D
2013. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam butaságot, max te nem érted. Ha 31-én voltak együtt, már miért ne termékenyülhetne meg 1-én, 2-án? Bőven meg tud. De nem is ez a lényeg.
2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván minimális esélye van, ezt írtam is. De ha azt vesszük, hogy mégis teherbe esett akkor, ahhoz kellett egy érett petesejt is. Akkor viszont nem fog megjönni 1-2 nap múlva. És egyenlőre nem a terhesség miatt, hanem az ovulációt követő progeszteron termelés miatt. Ha meg utána történik beágyazódás, akkor meg a terhesség miatt nem.

A lényeg a lényeg, hogy ha most megjön pár nap késéssel is, akkor tuti nem lett terhes.

2013. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!