Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesti Máv kórházról...

Budapesti Máv kórházról (nőgyógyászat) van valakinek jó vagy rossz tapasztalata? Oda megyek, és jól jönnének a tapasztalatok. általánosságban, orvosokról.

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én feküdtem ott, életem legszörnyűbb 3 hete volt.
2013. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak jót tudok mondani magáról a kórházról,Édesanyám több ízben is (sajnos)feküdt ott illetve a mai napig odajárunk szemészetre,bőrgyógyászhoz és én személy szerint a rendelőbe járok ahhoz a Nőgyógyászhoz,akinél még én születtem!Szerintem nem lesz gond!Ki az orvosod?
2013. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ott szültem, ill. előtte volt ott egy nőgyógyászati műtétem is. Az orvosom nagyon jó volt mind a 2 alkalommal, a kórházzal meg voltam elégedve. Persze, nem a Hilton szálló, de egyállami kórháztól nem is azt vártam. Volt pár orvos és nőüvér, akik nem voltak túl kedvesek, de a többség normális és segítőkész volt. Ki az orvosod?
2013. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy kihez kerülök, most megyek először. Ezért is kérdeztem, milyenek a tapasztalatok, kihez érdemes menni?
2013. febr. 5. 19:07
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Ide is bírom, hátha. Ma vagyok 6 hetes terhes. Jogosult vagyok a Honvéd Kórház ellátását igénybe venni, így a Podmaniczky utcára mennék az első vizsgálatra is. Segítségeteket szeretném kérni, ugyanis a központ azt mondta, a 81155-ös melléken tudok időpontot kérni, de azt napok óta hiába hívom. Nem ismerem az orvosokat, így egyelőre nem is választanék, akihez lenne időpont, ahhoz mennék. Tudja valaki, hogy lehet hozzájuk időpontot kérni? A megadott mellék jó egyáltalán? Köszönöm előre is!
2016. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!