Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue compact teszttel...

Clear blue compact teszttel járt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ma harmadik napja, hogy késik a mensesem,a fent említett teszttel nem első vizeletből teszteltem és a harmadik percben olvastam le, ahogyan írták, akkor halványan, de biztosan ott volt a 2. csík, azután mintha halványodni kezdett volna, nem dobtam el, és mostanra már szinte eltűnt a 2. csík. Tegnap reggel a Predictor early negatív lett biztosan. Járt már így valaki a clear blueval? Terhes volt, vagy nem?
2013. febr. 4. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ènb ilyennel csináltam.

[link]


és ahol + kellett volna jeleznie csak ott volt egy -

Majd másnap vettem egy új tesztet a legolcsobbat és az pozitív volt.

2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy nekem is Clearblue teszt volt, ami délután halvány vonalat mutatott és utána szinte el is tűnt. Rá 3 napra egy másik olcsóbb teszt első vizeletből erős pozitív lett. Várj még 1-2 napot és vegyél egy másik fajtát.
2013. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a tesztet nekem a nemvárt napján első vizeletből halváby + lett halványan de ott volt a 2 csik és terhes is voltam. Szerinten próbáld meg reggel.
2013. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
[link] Ez lmaradt nekem még most is látszik a csík pedig már lassan 10 hónapos a kisfiam.
2013. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a clearblue a kedvenc tesztem. A compact valoban halvanyodhat, nekem is igy volt, de akkor koran teszteltem. A predictor early nekem is negativ volt akkor. Probald meg par nap mulva megint. Remelem pozitiv lesz!
2013. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!
2013. febr. 4. 15:23
 7/11 Szandy89 ***** válasza:

[link]


Ez az én clear blue pozitív tesztem!!! :) Imádom ezt a tesztet,már a nemvárt előtt egy nappal ezt teszteltem!!!

És már 4 hónapos a kisfiam!

2013. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na teszteltél? Már nagyon izgulok,hogy mi van veled kedves kérdező. :)

Szerintem marad a Clear blue compact tesztnél szerintem biztos,hogy baba van :)

2013. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem egy rossmannos olcsó teszttel és negatív, de nem is jött meg. Nem tudom mi van.
2013. febr. 5. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi lehet szerintem próbálj még egy tesztet clear blue amit elösször hátha az + lesz.Vagy pedig doki és nézzen meg

rendesen.

2013. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!