Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem barátommal (szűz...

Lefeküdtem barátommal (szűz voltam) azóta 13 napja késik a menszeszem. Utána olvastam lehet az első alkalom miatt késik? Mivel nem jött meg,2 napja nem védekeztünk (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval nem védekeztünk...menszeszem január 23-ra vártam. nem jött meg most február 2.án lefeküdtünk. az lenne a kérdésem, hogy mennyi az esélye a terhességnek? 20/L
2013. febr. 4. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek (de miért is nem?), lehetsz terhes. Csinálj tesztet.
2013. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég nagy, főleg, ha késik. Az lenne a kérdésem, hogy miért nem vettél már egy tesztet? Ha ez eddig nem fordult meg a fejedben, akkor most kapcsold ki a gépet és irány a patika!
2013. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Drága jó istenem .. kérlek építsd már meg azt a krva kerítést!


Mond, kedves kérdező.. 20 évesen hova a jó istenbe raktad az eszed?

Azt gondoltad, hogy ha szűz vagy, akkor nem kell védekezni? És most nem kell a rínya senkitől sem, hogy miért baxogatom!

Komolyan mondom.. legalább 20 évesen lenne annyi eszed, hogy egy gumit húzatsz a barátod farkára! De neeeeeeeeem .. komolyan mondom.. kész vicc az egész!


Nagyon remélem, hogy ennyi ésszel nem lesz gyereked!


Lehet lepontozni.

2013. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig védekeztünk. elsőnél is! és azóta még is késik 13 napja...vettem tesztet is negatív lett. (eltelt a két hét) és 2 napja mikor lefeküdtünk, nem védekeztünk.. ( a pillanat heve...)
2013. febr. 4. 15:36
 5/13 A kérdező kommentje:
és egyáltalán nem írtam, hogy nem szeretnék babát..szeretjük egymást, hamarosan összeköltözés, minden szuper
2013. febr. 4. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A nem védekezős szextől számolva 14 elteltével tesztelj.

Ha megjön, akkor nem kell tesztelned.

2013. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

,,Lefeküdtem barátommal (szűz voltam) <b>azóta</b> 13 napja késik.....szóval nem védekeztünk.......A kérdező kommentje: Eddig védekeztünk. elsőnél is!"



Na most akkor melyik verzió az igaz?

2013. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na akkor.. kérdést nézd meg. azt írtam, hogy lefeküdtem barátommal (szűz voltam) és 13 napja késik (amit az első alkalomnak tudtam be) és ott van hogy MIVEL NEM JÖTT MEG, 2 NAPJA << !!! nem védekeztünk. az elsőnél védekeztünk. viszont a két nappal ezelőtti aktusnál nem. :)
2013. febr. 4. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:

ennyi ismerettel magaddal szemben kérlek ne vállalj még gyereket!!

és védekezzetek MINDIG!

2013. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért is ne vállaljak gyermeket? :) meg mi az, hogy ennyi ismeretséggel? :) Az, hogy nem vagyok jártas, hány % esélyem van a teherbeesésre, még nem jelenti, hogy nem vagyok jártas a baba témában.. csak érdeklődtem, mivel mindenhol mást lehet olvasni...és miért is védekezzek mindig, mikor szeretnénk a párommal? nem 14 vagyok :) ugyan..
2013. febr. 5. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!