Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek rendszertelen a...

Ha valakinek rendszertelen a menstruációja, attól még teherbe eshet, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teherbe eshet:)
2013. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak nagyon kicsi az esélye.
2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, csak nehezebb a peteérés időpontját meghatározni. Megoldás ha sokat életek házaséletet. :D Peteérésed a menstruációd előtt 14-16 nappal volt. Érdemes felkeresni a nőgyógyászt, endokrinológust ,hogy megnézzék milyen okok miatt rendszertelen a menstruációd. Mert lehet hogy egy pirulával pik pak orvosolják is és nem kell évekig streszelni a babán. Mielőbbi babát kívánok!
2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A rendszertelent nem úgy értem, hogy egyik hónapban van a másikban meg nincs...hanem mondjuk egyik hónapban 25 napra jön meg, másik hónapban 28, következőben megint 24 stb.
2013. febr. 4. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok: még annyi, hogy rendszeresen írd fel a menstruációd kezdetét, végét, vérzés erősségét, érdemes lenne hőgörbét vezetni (legalább 3 hónapig utána tudod csak megbízhatóan értelmezni)
2013. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ohh hát nekem is 26-28 napra szokott lenni, az nem számít. Ne aggódj. Akkor problémás ha hónapok maradnak ki vagy egyszer 12 utána meg 40 nap.
2013. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Köszi :D Akkor nem aggódok!
2013. febr. 4. 17:32
 8/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Persze, nem a rendszeresség a lényeg hanem hogy van-e peteérésed. Ismerek olyat akinek rendszeres 28 napos a ciklusa és mégsem esik teherbe évek óta, én a 35-55 napos ciklusaimmal negyedszerre teherbe estem.
2013. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia,szerintem ez még nem jelent rendszertelen ciklust az enyémhez képest :) nekem volt 28-44napos ciklusig is mindenféle,és az ég világon semmi problémát nem találtak,majd mikor vitaminokat kezdtem el szedni,rendszereződött.Jah és ilyen ciklusok mellett is elsőre sikerült a baba :)

8hkm

2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát ennek örülök, és gratulálok!
2013. febr. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!