Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó az időzítés? Ma voltam...

Jó az időzítés? Ma voltam Ultrahangon és az eredményeim: uterus s. átmérője 35mm Endometium vastagsága: 7mm Bal oldalon egy 22 és egy 20mm folliculus látható. Ma kell együtt lennünk, vagy várjunk még egy napot? Köszi.

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hányadik napon vagy. 13? Szerintem legyetek együtt holnap és utána még pár napot. Sok sikert. Ja, egyébként a két tüsző szép, méretes. Ügyesek legyetek.
2009. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a tüszők egész jók, viszont a nyálkahártya lehet, hogy még nem teljesen (persze ez nem zárja ki, hogy terhes legyél). Hányadik napon vagy?
2009. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Ma van a 12. napom, ebben a hónapban closty-t szedek. Ma még korai? Félek, nehogy lemaradjunk...

2009. szept. 4. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A méhnyálkahártya vastagsága miatt szerintem inkább holnaptól próbálkozzatok, főleg, ha még csak a 12. napon vagy. Sok sikert!

2009. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!