Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Klion kúp nekem páromnak...

Klion kúp nekem páromnak tabletta tünetmentesen?

Figyelt kérdés
A nődoki megállapította,h.valamilyen gyulladás van.Felírta a kupot...Ehhez képest mind ketten tünetmentesek vagyunk.Folyásom se több mint egyébként.(13hetes vagyok)Beírta a kiskönyvbe olvashatatlanul.Papírt megnem adott a vizsgálatról.Amit ugye adni szoktak.Így most én igazából azt se tudom mi a bajom,mert még konkrétan meg se mondta mi van,csak,h.gyulladásom van ott.
2013. febr. 14. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem első felében gombás fertőzésem volt, minden tünet nélkül, nem viszkettem, nem volt semmi rendellenes, már kezdtem hülyének nézni a dokimat, pedig fogadott volt, úgyhogy stikában elmentem sztk rendelésre, és ott is megállapították, hogy gombás fertőzésem van...

Azóta se értem, mert volt már előtte kismilliószor gombám sajna, és akkor mégsem volt semmi tünete...

2013. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gyulladásod van, akkor azt kezelni kell, meg a partneredet is. NEKED nem kell feltétlen tudni, hogy konkrétan mi a gyulladás oka, de ha érdekel, akkor az ORVOST kellett volna megkérdezni.


De feltétlen használjátok mindketten, amit felirt, mert a barátod visszafertözhet, ha nem szedi, és a folyamatos fertözés meg még a babának is árthat.

2013. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen szedni fogjuk,csak nem volúilágos,hogy miért ha egyszer semmi tünet.És mitől lehet?
2013. febr. 14. 21:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen szedni fogjuk,csak nem volt világos,hogy miért ha egyszer semmi tünet.És mitől lehet?
2013. febr. 14. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!