Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, mellbimbófájdalo...

Mellfeszülés, mellbimbófájdalom a cilus 3-4. napján utalhat valami hormonproblémára, vagy normális dolog? Van méhpolipom,8. hónapja nem jön a baba.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is volt ilyen,szerintem csak jó jel,mert azt jelenti hogy dolgoznak a hormonok ( vagy terhesség,hiába jött meg,csinálj tesztet hogy ezt kizárd,hidd el sokan menstruálnak terhesség alatt)....

Nagyon hazsnos dolgot mondok neked,örülök hogy segíthetek....

Ismerősöm anyukájának polipja volt, a lányának meg PCO és nem is menstruált,se peteérés....mind kettejüknek ez segített: vitamax px-4 kapszula,flavogenin pro....

a lánynak 2 hónap alatt segített,terhes lett....a nőnek nem tudom...de mondta hgy vegyek ilyet mert nekem is pcom van....fogok venni az biztos ez egy kincs,utána olvastam

2013. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és azért fogok venni,mert őket ismerem,és ez valós történet....ha interneten olvastam volna,tuti nem vennék mert minden szart eladnak
2013. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyibe kerül ez a kapszula és hogyan lehet hozzájutni?
2013. febr. 19. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
biobolt....hát...sok...10-16 000 de 2 honapig elég....és csodát tesz,ha gagyi lenne nem lenne ennyire drága se
2013. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!