Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a ciklus.hu jó...

Szerintetek a ciklus.hu jó helyre rajzolta be az ovulációm idejét? Nem 2 nappal később volt?

Figyelt kérdés

Még elég új vagyok ebben a hőmérőzés témában és nem igazán látom át, hogy vajon a program jól számolt-e?

Köszönöm a segítséget!


2013. febr. 21. 12:48
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. febr. 21. 12:49
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez a program is plusz minusz 3 nappal számol...

A menzesz első napjától számolod a 14 napot a peteérés napjának. de van előtte utána 3-3 nap... tehát már lehetséges hogy a 10. napon ahogy a ciklus.hu jelöli már meg volt a peteérés... Nekem most látta is a doki... 2.5 mm-es tüsző volt de szerintem sajnos a baba most sem sikerült... Két éve már megy a hőmérőzés...


Okos telókra van egy app. Womanlog a neve és az egy nagyon okos kis program... A fizetőset nem vettem meg, csak az ingyenesem van... Mindent tud...

2013. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és másnap volt pé...
2013. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tök mindegy? ez csak egy program, nem gondolkodik. Ha gyereket akartok 2 naponta legyetek együtt és a hőmérőzésnek csak annyi értelme van, h meg tudod időnként spórolni a terhességi tesztet. Látszik belőle, h ha felmegy a hőd kb félidőtől, akkor volt peteérésed, ha meg hó végén leesik, nem kell teszt, akkor se, ha késik, mert vszleg megjön. Ha meg fennmarad, lehet, h terhes vagy.
2013. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a 13.napon volt tüszőrepedésed
2013. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 13. ára tippelek...onnan számolva, pont 14 napra jött is meg ha jól látom a vérzésed.
2013. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
letöltöttem ezt a Womanlogot, nagyon szimpi kis program, köszi, hogy említetted, és bocs az offért.
2013. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF!


7!


A biztonságimentést állítsd be a szerverre, a saját email címedre küldenek hetente egy kódot amivel ha baj van minden infót vissza tudsz állítani (szervízben volt a telefon vagy valami...)...

2013. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
köszi:)
2013. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!