Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után 1,5 héttel...

Pozitív teszt után 1,5 héttel negatív (másfajta teszttel,25ös erősségű), délutáni vizeletből. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
:S
2013. febr. 21. 18:40
 1/8 A kérdező kommentje:
A pozi teszt után megjött, de kevés volt és 2 napnál nem tartott tovább, pedig 5 napig szokott általában.
2013. febr. 21. 18:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor mégis mensinek számított az csinálnék még egy tesztet aztán irány a doki:(
2013. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért a doki? :(
2013. febr. 21. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem maradt meg a baba.Megjött=elvetéltél.
2013. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy a kezdődő terhességed valami miatt megszakadt. Normális esetben a tesztnek erősödnie kellene... Ha negatív, az annyit jelent, hogy megszűnt, vagy kiürülőfélben van a szervezetedben a hcg hormon, ami az egészséges terhesség nélkülözhetetlen "tartozéka". Fordulj minél előbb orvoshoz, hogy kiderüljön mi történhetett, és szükség van-e egyéb beavatkozásra. Sajnálom.:-(
2013. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem... szerintetek elmondjam az "apának", akivel igazából most nem járok csak régen voltunk szerelmesek és most ismét kezdtünk 'dolgozni a kapcsolat'-unkon? Engem bánt a dolog.. :/
2013. febr. 21. 19:46
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, de ha csak kevés vérzésed volt, akkor mindenképp doki, mert lehet hogy nem távozott a szervezetedből minden 100%osan és művi úton kell befejezni.


Az hogy elmondod-e a te dolgod, embere válogatja hogy kire milyen hatással van egy ilyen hír, neked kell tudni hogy a ti kapcsolatotokra milyen hatással lenne ha megtudná.

2013. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami az "elmondást" illeti; ezt tényleg neked kell tudnod. De ha ez egy újrakezdődő kapcsolat, akkor nem biztos, hogy szerencsés dolog. Nem lekicsinylem a veszteségedet, de néhány évtizede ezekről a terhességekről fogalma sem volt a nőknek. Nem volt gyorsteszt; mire gondolkodóba esett, hogy hátha...? egy vérzés megoldotta a dilemmát. Volt aki hálát adott az égnek, volt aki csalódott, de nem elvesztett terhességként gyászoltak egy ilyen esetet, mert mire kiderült volna, meg is szűnt.

Ha az "apa" eleve nem tudott a pozitív tesztről, és még nem terveztek tudatosan gyereket, akkor főleg nem mondanám el. Nehogy úgy érezze, nélküle döntöttél egy ilyen fontos kérdésben.

De tényleg neked kell tudnod, és érezned, hogy mindenképpen tudnia kell-e róla.

2013. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!