Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a teszttel most mi a...

Ezzel a teszttel most mi a helyzet szerintetek?

Figyelt kérdés

Csináltam ma egy terhességi tesztet, és ez lett az eredménye. Már pár tesztet csináltam, de ilyesmivel még nem találkoztam. Egyébként dolgozunk a babán, és örülnék, ha ez jót jelentene, de szerintem nem ott kéne lennie a csíknak (bár még nem volt szerencsém pozitívat tesztelni soha). "Hatóidőn" belül lett ilyen, nem tűnt el órákkal később sem. Holnap újra tesztelek, de azért addig kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye.:)


[link]



2013. febr. 28. 01:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Huuu nem tudom. Talan pozitiv?!? Vagy inkabb nem jo a teszt?!?
2013. febr. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csinalj egy kazettas tesztet ,ilyen tesztcsikkal jartam mar en is igy,nekem mondjuk az osszeillesztesnel volt egxszer ott a 2.csik s azota sem volt ilyen,de en akkor nem voltam terhes,viszont a te csikod biztatobb,csinalj gyorsan egy masikat,most mar en is kivancsi lettem,ird majd meg,hogyvmi lett!Drukkolok!!!!!
2013. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
Pozinak tunik, de vastag a csik es nem jo helyen van. X-epil volt? Egyebkent az nekem mindig megbizhato volt. Kivancsian varom a mait, drukkolok! :-)
2013. febr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Rossz a teszt!

Nekem eddig egyik x-epil teszt sem tévedett, egyik sem volt hibás!

Csinálj mégeggyet, úgyis 2 volt benne nem!?

Erre nem lehet sem azt mondani hogy pozitív, sem hogy negatív!

2013. febr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Hibás a teszt! Nekem olyan is volt amibe 2 controll csík volt! Teljesen beleéltem magam és másnap totál nega lett egy másik teszt!


Csinálj másik tesztet!

2013. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Szandy89 ***** válasza:
53%

Szerintem is csinálj egy másikat!Tuti,hogy valami nem stimmel a teszttel!!!

Mikorra nem vártad?

2013. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
One Step teszt volt, eddig mindig megbízhatóan mutatta a dolgokat. Valószínűleg hibás volt, ahogy sejtettük. Most csináltam egy új tesztet, az már negatív. A napokban kellene nem megjönnie. Sebaj, nem éltem bele magam, sejtettem, hogy nem okés a teszt. Köszi a válaszokat!:)
2013. febr. 28. 14:55
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is ilyen volt a tesztem,rá 2 napra megint megcsináltam,akkor már 2 db-ot egyszerre,azon már jobban mutatta.Jah,és pozitív!:-)
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Csináltam ma is egy tesztet, az eredménye egy nagyon halvány, de rózsaszín 2. csíkocska, bár a képen nem biztos, hogy rendesen látni. Hát igazából picit reménykedem, de meglátjuk. Holnap újra tesztelek.:)


[link]

2013. márc. 1. 19:42
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

5-ös vagyok!

Ez pozi! ilyen az én tegnap esti x-epil tesztem! :D

2013. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!