Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok ajánlani olcsobb magán...

Tudtok ajánlani olcsobb magán nőgyógyászt? Kisbabát szeretnénk, de egy ideje nem jön össze.

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy helyileg hol :-)

Egyébként szerintem jobb egyből endokrinológust keresni... Tapasztalat. Én előtte egy évet elvesztegettem az olcsó magán dokimnál....

2013. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Móricz András Szhely.
2013. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja igen!! Budapest :)


Akkor lehet jobb egy sztk-s orvos? Ő biztos elküld endokrinologushoz,nem?

2013. febr. 28. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Az sztk-s? Szinte kizárt, hogy elküld, neki az nem biznisz. Azon kívül, hogy nem jön van valamilyen probléma amiről tudtok?
2013. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A párom spermiuma jó.Voltunk vizsgálaton.Az sztk-s nőgyogyász nem küld el vizsgálatokra?Akkor menjek háziorvoshoz és kérjem meg,hogy küldjön el vizsgálatokra,adjon beutalokat?
2013. márc. 1. 20:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Rólam sajnos nincs informácionk.Ezért vacilálok,hogy milyen orvoshoz menjek.Magán vagy sztk-s.És hogy hol kezdjem el?
2013. márc. 1. 21:02
 7/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha endokrinológushoz szeretnél menni, ajánlom a mens mentist. Magán intézmény, és szerintem az országban ők a legjobbak. Nem kell hozzájuk beutaló, csak időpontot kell kérni. A honlapjukpn találsz telefonszámot és rengeteg infót. Árlistát is. De ezen nem érdemes spórolni, sokszor a drágább az olcsóbb, mert ha kiderül gyorsan a baj oka, nem kell annyit feleslegesen költeni egyéb dokikra és gyógyszerekre.

2013. márc. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ajánlom olvasd el ezt az oldalt. A sote I szülészetről sok jót hallottam.

Az oldalt azért ajánlom mert szerintem elég részletesen leir mindent

[link]

2013. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dr. Sára Leventét nagyon ajánlom.Budapesten van magánja,és a 2es nőin van.
2013. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!