Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 abortuszom volt 17-23 éves...

3 abortuszom volt 17-23 éves koromig! Lehet gyermekem?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy ez befolyásolja e a jövőbeli termékenységemet?Kéremm az olyan embereket akik ezért cinikus rosszindulatú megjegyzéseket akarnak írni,inkább ne írjanak.Akkoriban heroin függő voltam,és nem is voltam sokszor magamnál.Azt viszont tudtam,hogy a picinek nem én vagyok még az a szülő aki kell,és nagy valószínűséggel nem is lett volna egézséges.Már most 31 éves vagyok,és semmilyen szenvedélyem nincs.még kávé sem!!Nagyon szeretnék babát.Tényleg csak az írjon aki ezt megérti.Orvossal megnézettem magam,ő azt mondta nincs semmi baj,de már rég óta próbálkozunk férjemmel.:(

2013. márc. 1. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igencsak befolyásolja a teherbeesést, hogy 3 abortuszod volt 6 év alatt. Ugye már 1 abortusz is csökkenti az esélyt.
2013. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
hát hat év herkázás után nem hiszem, hogy jót tenne a te és a jövőbeli gyereked szervezetének egy terhesség. simán lehet, hogy fogyatékos lesz és akkor egész életedben a te terhed lesz...
2013. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez az amire nem lehet írni semmit. Majd idővel meglátod. Van olyan akinek soha nem volt abortusza mégis évekig vár egy babára.
2013. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Ezt csak a jó Isten tudja így előre megmondani!
2013. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

valakinek egyetlen abortusz miatt nem lehet gyereke,

valakinek pedig 5-6 abortusz után is lehet.

Nyílván az abortuszok számával egyenes arányban nő a rizikó is.

Nekem csak egy volt, mégis rettegek, hogy nem lehet majd gyerekem.


Azt azért jó lenne tudni, hogy hányadik hétben voltak a megszakítások. Minél később, annál nagyobb a kockázat.

2013. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
ha az orvos azt mondja lehet, akkor a férjed is meg kellene vizsgáltatni, hogy neki lehet-e
2013. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez pont az a fajta kérdés, amire senki sem tudja a választ. Van, aki abortusz és drog nélkül sem esik teherbe és van, aki mindezek ellenére több egészséges gyereket is szül. Majd az élet eldönti, hogy jönni fog-e a baba vagy sem...
2013. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
gratula....
2013. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, minden további nélkül lehet, ha nem sikerül, akkor ki kell vizsgáltatni, hogy valójában miért nem, és amelyik orvos azzal jön elsőre, hogy "mert az abortuszok", arra szépen rá kell csukni az ajtót, és olyant kell keresni, aki hajlandó mindkettőtöket rendesen kivizsgál(tat)ni. Persze pár százalék esély azért van a 3 abortusz okozta problémára is, de sokkal valószínűbb, hogy vagy valamelyikötöknek van valami egyéb EÜ prolémája, vagy abba a peches, ámde nem túl ritka százalékba tartoztok, akiknek egymással nem jön össze, mert a genetikátokban ugyanaz a gén hibás mondjuk, vagy mondjuk túlérzékeny a szervezeted a férjed spermájára, és az immunrendszered betolakodóként likvidálja a versenyzőket, mielőtt célba érhetnének... (ilyen is van, és segíteni is lehet rajta:))


ÜdV

2013. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az abortuszok és a drog leamortizálhatta a testedet. Ezzel csökken a teherbeesés esélye. De mivel minden szervezet más, így máshogyan is reagálhat, teljesen rendbe jöhet. Az esély megvan de, hogy mekkora azt senki nem tudja megmondani.
2013. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!