Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hetig pozitiv tesztem volt!...

2 hetig pozitiv tesztem volt! Kezdtem örülni hogy baba van a dologban. Közben meg jött a menszeszem. A doki azt mondta nem vagyok terhes! Másnap megint pozitiv, ma viszont negativ lett a teszt! Erre magyarázat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Valószinü elindult valami, de nem volt rendben, így nem tudott fejlődni, rosszul tapadt meg, stb. Millió oka lehet.

És a menses után kiürült a hcg a szervezetedből.

Van ilyen....

2013. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már én is orvostól is, hogy "van ilyen". Én nem törődtem bele és A-Z-ig kivizsgálást kértem és meg is lett az oka azon túl, hogy "van ilyen". Neked is ezt javaslom. Itt valami elkezdőtött, de elment. Nyomozz utána, mi volt az oka!
2013. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baba volt, de sajnos nem maradt meg. Nekem is ez volt januárban, valami miatt az élettel összeegyeztethetetlen probléma volt. Amikor vérezni kezdtem a doki már nem látott semmit, utána szépen kitisztultam, és lehetett is azonnal próbálkozni. Jó magam beletörődtem, hogy van ilyen, jobb így. Most megint babás vagyok, és nagyon reméljük, hogy ő velünk marad. 2-3 vetélés után viszonyt tényleg érdemes orvoshoz fordulni. Tudom nem boldogít, de inkább egy picit többet kelljen várni egy babaára mint sem sérült legyen.
2013. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha volt pozitív teszted, akkor volt megtermékenyülés is, de ahogy a többiek írták, nem tudott megmaradni. Sokkal gyakoribb eset mint gondolnád, teljesen egészséges emberekkel is előfordul. Ha még nem próbálkoztok olyan régen, akkor csak ezért nem kell kivizsgáltatni magad, de ha már egy ideje (legalább fél éve) nem jön össze, akkor már érdemes megfontolni.
2013. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!most már kicsit okosabb lettem!Ezt nekem egy orvos miért nem tudta megmondani?csak csodálkozott a pozitiv teszteken,hogy ez hogy lehet!Ha nem viszem magammal a teszteket szerintem hülyének néz!!!
2013. márc. 15. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Decemberben én is így jártam.4 teszt pozitív lett,aztán vérezni kezdtem.Orvoshoz mentem,azok meg röhögtek rajtam,meg kérdezték minek mentem,ha egyszer vérzek.Mondtam,mert 4 tesztem lett pozitív.Utána is csak nevettek.Nekem 2 héttel utána is még volt hcg a szervezetemben.
2013. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!