Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3 lett a rákszűrési eredménye...

P3 lett a rákszűrési eredményem és 5 nappal ezután derült ki, hogy terhes vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2007. szept. 12. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést főleg a nőgyógyászod válaszolhatná meg, de... Egyik kedves barátnőmnek is P3-as lett a citológiája és a "kedves" orvosa nem mondott semmit, sőt műtétet ígért Neki. Az, hogy milyen műtét lett volna a mai napig nem derült ki. 5 hónap után rángattam el az én orvosomhoz, aki megnyugtatta, hogy valószínűleg csak immunrendszer gyengülés miatt lett rossza az eredménye. Vitaminokat ajánlott és egy bakterológiai vizsgálatot. Itt is kiderítették, hogy nem HPV (Human Papiloma Virus) fertőzésről van szó. Márpedig ez a vírus okozhat méhnyak rákot, de mivel nincs ilyen fertőzöttség, nem valószínü a rosszindulatú elváltozás sem.

A babának ez max. akkor árthatna, ha valamilyen kezelést kapnál. Szerintem beszélj az orvosoddal, és korai megijedni.

2007. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!