Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja, hogy a gyógyszer...

Mi okozhatja, hogy a gyógyszer abbahagyása után fél évvel még nem rendeződött a ciklusom?

Figyelt kérdés

Ez a hatodik hónap. 24 naptól 37 napig voltak eddig a ciklusaim. Ma van a 22. cn, és még nem volt pé-m. Szóval ez sem lesz rövidebb...

Jövő hónapban terveztem visszamenni a nőgyógyászhoz.

De annyira fura, hogy a gyógyszer előtt minden rendben volt velem, most meg ez van. A vérzések is max 3 napig tartanak most.

4 évig szedtem fogamzásgátlót.

Mi lehet az oka?

Volt valaki hasonló cipőben?



2013. márc. 23. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az oka nyilván a fogamzásgátló.

Nem irigyellek, én épp ezért nem szedem, mert mi van ha utána ez lesz.

Idővel biztosan helyreáll majd, de tényleg nem árt visszamenned a nőgyógyászhoz.


Összekavarta a hormonháztartásod.

2013. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez gyakori problema, ne ijedj meg, helyre fog allni, de kerdezd meg az orvosodat is. Bar csodat o sem tud tenni, max hormont felirni, de inkabb kene hagyni a szervezeted probalmozni, ez nem extrem sok ido meg! Szerintem legy turelmes. A verzesed gyengesege az evekig tarto gyogyszerszedes kovetkezmenye (nekem is gyenge lett, ezt mondta az orvos), vsz igy is marad, de nincs osszefuggesben a rendszeresseggel es a peteeressel.
2013. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én 1évig szedtem fogamzásgátlót..fél éve nem esek teherbe...kezdek ideges lenni..
2013. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem hasonló cipőben járunk! :-(
2013. márc. 26. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:
hát igen ismerös
2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
te melyik fogamzásgátlót szedted?
2013. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tri Regolt szedtem... És te?
2013. márc. 27. 10:23
 8/12 anonim ***** válasza:
én harmonetet
2013. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia! Hát akkor nem egy gyógyszer az oka!

Én ma a 34. napon vagyok. Semmi jel sincs hogy megjönne. Talán vasárnapra megjön. Kérek is időpontot a dokimhoz, nagyjából úgy hogy középidő környékére.... De a franc tudja az mikor lesz...

2013. ápr. 4. 15:41
 10/12 anonim válasza:
Szia. Most én is így vagyok. De nekem meg sem jött egyáltalán pedig nem vagyok terhes. Neked mikor jött meg a gyógyszer abbahagyása után?
2013. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!