Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios tesztet mikor...

Ovulacios tesztet mikor érdemes megcsinálni délelőtt vagy inkább délután? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Gabriel Ovulacios tesztet vettem,és a ciklus 12.napján vagyok!Olyan lehet,hogy ha reggel tesztelek negatív és este már pozitív?Egyáltalán mikor célszerű elvégezni?

2013. márc. 26. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szia! délután kell csinálni ugyan abba az időbe csak arra figyelj keveset igyál
2013. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a tájékoztatóba nem írják?
2013. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tájékoztatóban annyi van,hogy ne a reggeli első vizelet legyen és mindig azonos időpontban kell végezni!Arra voltam csak kíváncsi,hogy mikor biztosabb az eredmény!Az első válaszolónak köszönöm!:-)
2013. márc. 26. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen!!ja azt elfelejtettem írni,hogy én kb 4 -5 -kor csináltam! ezért írtam így mert nem tudom már pontosan hány órakor! de tuti délután kell!! hány naposak a ciklusaid? mert ha 28 akkor már elkezdhetsz tesztelni de ha több inkább várj még pár napot!! első voltam!!
2013. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28-29 naposak a ciklusaim!Had kérdezzem meg sikerült a baby?
2013. márc. 26. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor már elkezdhetsz tesztelni!! ha tőlem kérdezed hát sajnos nem!! de már tudjuk az egyik okát! mi lombikozni fogunk! csak még nem tudom nálam van -e baj!! most ezt szeretném kideríteni!! nekem szépen mutatta az ovut az ovu teszt igaz csak 1 ciklusba csináltam! de én közbe hőmérőztem is!! és egybe eset!!első voltam!!
2013. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első valaszolonak,igen tőled kérdeztem!Szurkolók,hogy sikerüljön nektek a baby!Nagyon köszönöm a valaszodat!Sok sikert nektek!:-)
2013. márc. 26. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:

köszi !!nektek is sok sikert kívánok!! hát még hosszú út áll előttünk de majd csak a végére jutunk!! nehéz ez az egész!!

első voltam!

2013. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!