Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A rendszertelen etkezes...

A rendszertelen etkezes befolyasolja a teherbeesest?

Figyelt kérdés
Pl. Ha nem nagyon eszem.gyumlcsot, zoldseget... Ossze vissza etkezem.stb.
2013. márc. 31. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, én sem voltam híres a normális étkezésről.

A munkahelyemen alig volt időm enni, na meg amúgy sem figyeltem oda a rendszeres, egészséges étkezésre.

Kislányom mégis megfogant az első hónapban, de innentől kezdve viszont összeszedtem magam, és a baba érdekében normálisan ettem!

Sőt amikor elkezdtem hozzátáplálni, és nála kifejezetten figyeltem, hogy egészséges kajákat kapjon, rendszeresen, akkor rájöttem, hogy ez nem is rossz dolog. Mióta megszületett sokkal "ügyesebb" vagyok e téren, és a családot normálisan táplálom. :)

2013. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A teherbeesést nem befolyásolja, de a magzat egészségét már jelentősen. Célszerű már a terhesség előtt felturbózni a szervezeted vitaminokkal, ásványi anyagokkal, és akkor a babának is jobb lesz, nagyobb valószínűséggel lesz egészséges. Ha tervezed a babát és nem tudsz rendszeresen étkezni, kezdj el szedni magzatvédő vitamint. Minden jót Neked!
2013. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy az sem lenne baj, ha nézetnél egy vérképet. Nálam a rendszertelen étkezés ellenére is jó volt a vérkép szerencsére, de ha mondjuk neked nem az igazi, akkor tegyél ellene valamit. Zöldség, gyümölcs, vitamin...a baba egészségéért ez nem nagy áldozat.
2013. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!