Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriellel ( 20-as érzékenység...

Gabriellel ( 20-as érzékenységű) Péntek du-án és szombat reggel nagyon halvány pozitívat teszteltem. Utána napközben clear blueval (50-es) és Lilyvel (25-ös) negatívat. Aug.31-én lehetett peteérésem. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Ilyenkor sokkal egyértelműbbnek kellene lennie nem?
2009. szept. 20. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, lehetsz babás. De én azt mondom Neked, hogy várj egy pár napot és tesztelj újra, és mindenképpen reggel.

Nálam egyébként pont fordítva volt, hogy a celarblue meg a lilly kimutatta a gabriel meg nem. Szóval ne add fel a reményt, drukkolok!

2009. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt előtti (vagy azelőtti) estén a Gabriel nagyon haloványka volt. Másnap reggel a Clear Blue egyértelműen pozitív lett. Azóta nem csináltam tesztet, felesleges. Jó, nekem megállapította az orvos is másnap egy benti teszttel, meg most pénteken egy ici pici pöttyöscskével, hogy babát várok.
2009. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor halvány pozitív lett a Gabriel, akkor a Clearblue erős pozitív lett. Én ugyanabból a vizeletből teszteltem ezzel a kétfajta teszttel. Ha nem jön meg, kb. 3nap múlva tesztelj újra reggeli első vizeletből!
2009. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!