Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha alacsony a progeszteron...

Ha alacsony a progeszteron szintem, akkor a természetes progeszteron krémet alkalmazzam, vagy a szintetikus progeszteron tablettát, amit a doki felír a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Együtt nem lehet használni őket, úgy tudom, és nem tudom melyik lehet hatásosabb. Én a természetes felé hajlok. Vélemények?

Ja, a teherbeeséssel nincs problémám, csak sajna már kettő elment, így a megtartás lenne a cél.


2013. ápr. 4. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
minden képpen azt amit a doki felír.
2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig a természetes dolgok fele hajlok. Gondolom a Womens cream-re gondolsz. Az egy nagyon jó krém, sokaknak áldást hozott. Viszont én biztos én ahhoz eldobnám az elvemet, hogy biztosan megmaradjon a baba. Hiába szintetikus, sokaknak segített a tabletta. Így ebben az esetben azt mondanám, hogy tabletta.
2013. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint felesleges elkezdenem használni a krémet, mert ha sikerül a babó, akkor úgyis abba kell hagynom (egyébként ez tilos) és a tablettát kell szednem. Ilyen formán lehet többet ártanék vele, mint használnék.
2013. ápr. 4. 15:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazoltan alacsony a progeszteron szinted?
2013. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem. Egy nőgyógyász mondta, hogy lehetséges, hogy azért voltak a vetélések, mert előtte született egy egészséges kisfiúnk, és azzal a terhességgel minden rendben volt. Nyár elején kivizsgáltatom magam.
2013. ápr. 5. 09:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia, akkor mindenképp vizsgáltasd ki magad, lehet, hogy nem is erről van szó. Vannak progihiány tüneteid? Barnázás?

Amúgy ebben az esetben használnám a krémet, de egyébként addigis simán csináltathatnál egy hormonpanelt, és azt inkább endodokival. Két vérvétel, és kész, meg is tudod, hogy van-e progi problámád, vagy egyéb, ami miatt nem maradtak meg a babák.

2013. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is progikrémet használok,reggel és este,azt mondta a dokim,ha sikerül a babó,akkor is kell kennem,csak 3*1-et.
2013. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, és utrogestan tablettát nem fog felírni?
2013. ápr. 16. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát odáig még sajnos nem jutottunk el. De biztos írna fel. Neki van olyan gépe,amivel vérvétel nélkül megállapítja a hormonszinteket pár perc alatt.Nekem azt mondta,hogy ha terhes leszek,kenjem tovább a krémet,aztán menjek vissza amint tudok,és majd akkor megbeszéljük a folytatást..
2013. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak mert elvileg nem lehet egyszerre alkalmazni őket! Légyszi, írd meg, ha sikerül a baba, és hogy akkor mit mond a doki! Szorítok Neked!
2013. ápr. 17. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!