Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 napja érzek ovulációs...

Ha 3 napja érzek ovulációs fájdalmat, és 2 napja van tojásfehérje szerű nyákom, és a 15. napon tartok, de nem megy fel a hőm, akkor mikor lehetséges az ovulációm?

Figyelt kérdés

Minden esetben fel kellene mennie e a hőnek, hogyha megtörtént az ovuláció?

Minden stimmel, csak a hőm még nem megy fel...

Tudom, hogy nem pont a ciklus közepén lehet a peteérés, csak annyira éreztem tegnap is, mintha.... de a reggeli hőm nem ment fel.

Egyszer azt olvastam, hogy akár a tünetek után 2-3 nappal is lehet ovu. Tényleg van ilyen? Tapasztalatok?

Köszi előre is!


2013. ápr. 5. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pont így gondoltam, hogy amikor napokig érzem, akkor van ovu. Aztán elkezdtem hőmérőzni és kiderült, hogy enm így van, ahogy gondoltam :) Nálam úgy van, hogy kb. 3 napig érzek fájdalmat és 2-3 napig van tojásfehérjés nyák, és az ezutáni nap, amikor már nincs semmi, akkor van a pé. Hány naposak a ciklusaid? Nekem 28-30 nagy átlagban, előző ciklusomban a 16-dik napom volt ovu, 17-dik napon kezdett emelkedni, így lett 29 napos a ciklus. Szóval simán lehet hogy ma vagy holnap lesz Neked! Drukkolok!!!
2013. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Akkor megnyugodtam. :)


Nekem is átlagban 28-30 naposak a ciklusaim.

2013. ápr. 5. 12:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek, hogy a tünetek elmúltával lesz e peteérésem mint neked :)
2013. ápr. 5. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, drukkolok az emelkedésért! :)
2013. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!