Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megváltozott vércukorszint...

Megváltozott vércukorszint utalhat terhességre? Vagy cukorbeteg leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hete egy rosszullét miatt mérték a vércukromat, ami d.u 4-kor 1.7 volt úgy, hogy bőségesen ebédeltem délben, és volt délután is egy kis nasi. Azóta rendszeresen mérem, és össze-vissza alakul. Mondjuk kórosan magas, vagy alacsony nem volt azóta. A legalacsonyabb 3.6 reggel, a legmagasabb 7.9 este volt. Fél éve próbálok teherbe esni. Ez lehet előjel, vagy menjek inkább a háziorvoshoz? (Azért nem mentem még el, mert az ügyeleten mondta a doki, hogy mérjem 1-2 hétig, ne rohanjak rögtön, lehet, hogy csak a stressz miatt volt alacsony...)
2009. szept. 21. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát a terhességem elején én is igy voltam,hogy hiába ettem rendesen rendszeresek voltak a leeséseim.Mondjuk én inzulinozom magam.Egy idő után emelkedett lett,de mégse annyira,mint nemterhesen.Csinálj egy tesztet,ha +,akkor Gratulálok.Ha nega,akkor diétával próbáld azonos szintre beállitani,mert ha összevissza van a cukor,akkor az gátolja a teherbeesést,legalábbis neheziti.

Sok szerencsét!:)))

2009. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Sajnos most nincs itthon terhességi tesztem, és esélyem sincs, hogy még ma beszerezzem, úgyhogy reggel se tudok csinálni. :(
2009. szept. 21. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj,ha lesz időd vegyél egyet és mindenképpen csináld meg,a legjobb egy reggeli pisiből.Szoritok,hogy + legyen a teszted!:)))

2009. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!