Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után, aki a...

Spontán vetélés után, aki a javasolt pihenőidőt nem tartotta be, és akár véletlenül, akár szándékosan teherbe esett, annak mi lett a babával? Elvetélt, vagy megmaradt a baba? Egészségesen fejlődött/született?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
spontan veteles utan 2 honapra teherbe estem, es semmi baj nem volt egeszseges a gyerek.
2013. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nővérem 6 héttel utána lett terhes, sajnos az a kisbaba sem maradt meg.


Ekkor már 6 hónapot vártak, ezután 2 hónappal lett terhes és egészséges kisbabája született. Már 3 éves.

2013. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem februárban volt egy spontán vetélésem a 35. napon. A doki azt mondta, hogy ezután nincs szükség pihenőidőre, hiszen ez gyakorlatilag "csak" egy kémiai terhesség volt, embrió még ki sem fejlődött, és simán kiürült a menzesszel 4 nap alatt. A köv ciklusban ismét terhes lettem, most vagyok 6 hetes, a héten az UH-n már látszódott szikhólyag, 1 mm-es embrió... Azért aggódom, hogy minden rendben legyen, de doki szerint ilyen esetben a 2 terhesség független egymástól. Persze attól függ neked hányadik héten volt a spontán vetélésed...?
2013. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 2011.májusában volt spontán vetélésem,nem kellett befejezni,kiürült magától,7 hetes terhesség volt.Júniusban már nem jött meg,teherbe estem,végig panaszmentes volt a terhességem,semmi probléma nem volt,39+4 napra,progis császárral született meg tavaly március 15-én a kislányom 51 centivel és 4050 grammal.Most múlt 1 éves,makk egészséges.
2013. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Márc. 13-án kezdődött a vetélésem, 5. hetes lehettem.:(

+1 ciklus pihenőidőt javasolt az orvos. Védekeztünk, de 1x. előfordult, hogy nem, véletlenül, úgyhogy aggódok, hogy ha teherbe is estem, akkor lehet újra elvetélek:(

2013. ápr. 7. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ha a vetélés nagyon az eleján történt, semmi gond nem lehet.
2013. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 10 hetesen ment el a baba, 4,5 hétig véreztem, az ezt követő 2. ciklusban újra teherbe estem, és csodaszép, egészéges a kisfiam.
2013. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!