Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély, ha szombat...

Mennyi az esély, ha szombat este voltunk együtt és szerda este éreztem az ovulációs fájdalmat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok :( mivel több nappal előtte voltatok együtt...elvileg ovu előtt 3 nappal is kicsi rá az esély, de 5 nap az sok, hiába élnek addig a katonák. Azok addig nem maradnak "frissek".. de ez csak a tudomány, csodák pedig léteznek :)
2013. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk is így sikerült együtt lennünk múlt hónapban,de sajna nem jött össze a baba
2013. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, annyira nem sietünk, a kicsi még csak 8 hónapos...
2013. ápr. 11. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de azért drukkolok ám ;) mint írtam csodák is léteznek :) soha nem lehet tudni mikor is sikerül :) Mi is kistesóra várunk, nem tesztelek, nem mérem a hőmet, teljesen a természetre bízzuk, hogy mikor jön :)
2013. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk, nem idegesít a dolog, bár tegnap volt az ovus fájdalom, de tegnap már a 21. ciklusnapon voltam.

Passz.

Lehet, hogy nem ovus fájdalom volt?

2013. ápr. 11. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Minimális. A spermiumok életképessége 72 óra, igaz, akadnak kivételek, nagyritkán előfordul 5-6 napos élettartam is, de az átlag nem ez, leginkább az első 48 órában képesek a megtermékenyítésre.
2013. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is így olvastam, ahogy írod, csak saját tapasztalatra voltam kíváncsi :)
2013. ápr. 11. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy az ovulációs fájdalom az ovuláció után lép fel. Olvastam, szkeptikus a dologhoz a hozzáállásom. Szóval szerintem sincs sok esély. De soha nem lehet tudni.
2013. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem sikerült.


Első nálad mi újság?

2013. máj. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!