Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal fél éve próbálkozunk...

Párommal fél éve próbálkozunk eddig sikertelenűl. Kisgyermeket szeretnénk. Mai napra nem vártam, de sajnos megjött. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
33naponta jön meg a menstruációm.Arra.Ötleteket szeretnék kérni,hogy mikor szeretkezzünk?Mikor lesz a peteérésem?Milyen ételekkel tudom növelni a terhesség esélyét?

2013. ápr. 11. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a 7. hónapban jött össze a picúr!Épp aznap este, amikor a férjem kiment külföldre dolgozni. Akkor nem a gyerkőcre gondoltunk, hanem egymásra,meg arra,hogy milyen sokára fogjuk újra látni egymást. 2 hét múlva küldtem neki az mms-t a tesztről!Majd kiugrottunk a bőrünkből, hiszen már mi is lemondtunk róla.

Nem kell stresszelni. Össze fog jönni. A 11-16 napon mensi után legyetek együtt minden nap. Sokan azt mondják, hogy 2 naponta termelődnek a spermák újra. Mi ezt megcáfoltuk,mert mi a 10 naptól minden nap együtt voltunk. És itt alszik mellettem az 5,5 hónapos kisfiam!


Tanács még annyi, hogy polcold fel a feneked, és ha "végeztetek" gyertyaállásba menj!Kaja szerintem nem fog menni. Talán még a vitaminok neked és a párodnak is!!!!

Hajrá!Sok sikert hozzá!

2013. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden masodik vagy harmadik nap szex! Igy nem tudjatok elkerulni a peteerest. A spermiumok siman eletkepesek a mehben, vagy a petevezetoben 3-5 napig. Persze ezek az egyuttletek ne a gyerekcsinalasrol szoljanak, hanem az elvezetrol. Ha megkivanjatok egymast es valoban jol esik, abbol nagyobb valoszinuseggel jon ossze a pici!:)
2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 12. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!