Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt = agyrém....

Ovulációs teszt = agyrém. Létezhet, hogy szinte nem mutat pozitívot? 2 napig majdnem olyan sötét lett a tesztcsík, mint a controll csík, aztán elkezdett halványodnia tesztcsík. Most akkor volt ovu, vagy nem?

Figyelt kérdés
Megőrülök, most akkor mi van?
2013. ápr. 16. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a 2. sötét tesztcsíkos napon volt ovud, csak lehet, hogy híg volt a vizelet, vagy nem pont abban az órában teszteltél amikor a legerősebb lett volna a csík.


Én ezért tértem át a hőmérőzésre. Az ovutesztek nekem szinte sosem voltak pozitívak, a hőmérőzés viszont nagyon bevált, pedig nem tudtam minden reggel azonos időben mérni, volt, mikor 12 órás csúszás volt, vagy nagyon kevés alvás után mértem, mégis mindig szépen kimutatta mikor volt ovulációm, mikor fog megjönni és ennek köszönhetősen már a pozitív terhességi teszt előtt sejtettem, hogy megfogantam.

2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 órás csúszást akartam írni
2013. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ari vagy, hogy válaszoltál. Az első babánál mi is hőmérőztünk a higanyossal, ezzel a digitálissal nem boldogulok, olyan hülye eredményeket mutat. Egyébként tényleg nem tudom azonos időben csinálni a teszteket, van, hogy 1-2 órás különbségek is vannak, sajna. Későn esünk haza a játszóról, a munkahelyen nem tudom megcsinálni, úgyhogy ez is gond. Jó lenne ha mégis összejött volna!
2013. ápr. 21. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!