Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után tényleg könnyebb...

Vetélés után tényleg könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ez mennyire általános, de én az azt követő első ciklusban teherbe estem és egészséges babát szültem. :)
2013. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi okozta a vetélést. Betegségek nem múlnak el, akárhányszor is próbálkozik az ember, először kezelni kell. Ha genetikai oka volt, szintúgy lehet szerencse és összejöhet, és lehet gond újra. Attól tenném függővé, hogy mi volt az oka, és hogy kezelik azóta.
2013. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen elvetéltem, szépen kitisztultam így nem kellett 6 hónapot várni. Második hónapban megint sikerült a baba, most 10 hetes vagyok. De 8 hetesen véreztem, kaptam gyógyszert, egyáltalán nem biztos, hogy ő meg marad. Úgy tudom könnyebb teherbe esni, de nagyobb az esély a vetélésre is mert még nem erősödött meg a méhnyálka hártya. Persze ha hormonzavar miatt vagy egyéb betegség miatt vetéltél el akkor ugyan úgy elfogsz megint, amíg nem kezelik a betegségedet. Valamint nagyon nem mindegy, hogy az előzővetélés hány hetesen történt és, hogy kellett e műtéti befejezés.
2013. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van már egy 3 éves fiam. 8 hetesen nem volt szIvhang, szépen fejlődött addig. MéhtágItó kaptam, ami reggel kiesett és spontán elvetéltem, de műtéti úton befejezték közben.
2013. ápr. 20. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hormongondok miatt vetéltem el tavaly júliusban 7 hetesen, műtét volt a vége.. és sajnos nem vigyáztunk eléggé, hiába vette ki időben a párom, már a 6 hetes kontrollon újra terhes voltam!!!!! (előtte egy évig nem estem teherbe!!!) sajnos másodjára is elvetéltem..


Utána jöttek rá, hogy hormongondjaim vannak.. kivártuk a 3 ciklust, és elkezdtek időközben kezelni, az első hónapban terhes lettem :D


Sokkal fogékonyabb vagy vetélés után még akár 3 ciklussal később is, erre én vagyok az élő példa... egy évig semmi, utána meg, 5 hónap alatt 3 teresség... még úgy is, hogy próbáltunk vigyázni...



25 hkm

2013. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én miután 2 és gél hetesen elvetéltem,5 héten belül már újból terhes voltam,a kislányommal,aki hála az égnek már meg is maradt a pocakomban.mikor rákérdeztem a dokinál hogyan lehetséges,hogy vetélés után ilyen könnyen teherbe estem,nem doktori nyelven azt mondta,a szervezetem még tele volt a tehes hormonokkal,így még emlékezett a terhességre a testem,és ezáltal könnyebben termékenyültem meg.
2013. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelműen könnyebb vetélés után, mint vetélés előtt tehesen.
2013. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!