Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után mennyi idővel...

Abortusz után mennyi idővel lehet újra gyermekem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 12:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Nekem másfél évenem jön a baba abortusz után
2013. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De mennyi a legrövidebb idő abortusz után?
2013. ápr. 24. 12:32
 3/20 anonim ***** válasza:
3 hónapot szoktak mondani, annyi idő kell a méhnek, hogy regenerálódjon.
2013. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab. volt 3 hónapot javasolt a dokim.
2013. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
hát ha önszántadból vállaltad az abortusz, akkor legalább állítsd helyre azokat a dolgokat az életedben, amiért az első babát elvetetted..
2013. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó előtti vagyok.

Ugyan miért lettem lepontozva, mondja már el valaki??

Vagy szerintetek okés, hogy egyik hónapban elvetetem a babát, másik hónapban meg direkt teherbe esek?

2013. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Én pontoztalak le, ne haragudj, véletlen volt, kijavítani már nem tudom.

Látom, te is elítéled az abortuszt, akárcsak én.

2013. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor semmi baj, nem igazán érdekel ez a pontozgatós dolog de rossz nézni, hogy aki ellenzi, az mindig nullát kap, aki meg mellette van, fel van magasztalva. :)


Nekem is szívügyem az abortusz, rendesen fáj, mikor ilyesmit olvasok.. Az más, ha egészségügyi okokból kell megválni a babától, akkor a nő is áldozat, viszont mikor úgy mennek egy ilyen beavatkozásra a nők, mintha csak foghúzásra mennének..esküszöm nem értem ezt hogyan lehet.

Nem tudják, mit csinálnak.

Ha nem fér bele a baba, VÉDEKEZZ EMBER!

Egyszerre több módját is lehet használni, gyógyszer plusz óvszer, spirál plusz óvszer vagy gyógyszer..így mennyi esélye lenne a teherbeesésre??

Ha tudnák, hogy az a 12 hetes magzat milyen édin mozog az anyaméhben és milyen védtelen, ártatlan..lehet nem tennék meg, nem tudom de nem értem.

Nekem 17 évesen sem lett volna megoldás az abortusz, hála az Égnek a lelkiismeretemmel nincs gond.

2013. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Ja, én is azt utálom ebben az oldalban, (a hoxa.hu még durvább ilyen szempontból) hogy mindenki az abortuszt dicsőíti és ha valaki felszólal ellene, rögtön törlik, vagy lepontozzák, vagy beszólnak neki. Én is nagyrészt. Ezért vagyok én is 45%-on. Ha gondolod, írok e-mailt a gyiknek, h. javítsák ki a véletlen lepontozásomat.
2013. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
*elírtam, az "én is nagyrészt" nem kell
2013. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!