Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei vannak még a...

Milyen tünetei vannak még a terhességnek az első hónapban az alábbiakon kivűl?

Figyelt kérdés

Hányinger, szagokra érzékenység, émelygés különböző okokból, mell érzékenység, pocak növekedés.

Még nem voltam terhes, ezekről tudok, ezek nincsenek, én védekezem, mert még nem alkalmas, de 5 napja késik, és nem szokott, pontosabban 2 napnál több/kevesebb eltérés sosem volt... Félek egy kicsit. Nem kicsit, nagyon.


2009. szept. 28. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

pl. : fémes íz a szájban

hogy védekezel?

2009. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakori pisilés, megjönérzés, puffadás, viszont pocaknövekedés ilyenkor még nincs, max a puffadástól.
2009. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fokozott nyáltermelődés, derékfájás, fejfájás. Mindenkinék más.
2009. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 2. nap késéstől alhasi, húzó fájdalom, főleg esténként. Olyan "mindjárt megjön"-érzés. Menszesz előtt mindig feszült a cicim, ez nem múlt el, hanem inkább erősödött.


Pocaknövekedésre ne számítsd még vagy 2 hónapig. :-)


5 nap késésnél már tesztelhetsz, mire vársz? :-)

2009. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tablettával. :S Már egy éve, szóval teljesen pontos. Eddig ilyen nem volt azért is ijedtem meg. :(


Hát azért nem hiszem, hogy tabletta mellett lehetséges, de elég sok tünet megvan. Köszi, megyek a tesztért!!!

Mégiscsak 99%os a tabletta...

2009. szept. 28. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez az...99%-os, Te is leírtad. Szóval az az 1% bejöhet bármikor.

Jobb, ha tesztelsz!

Aztán megírod majd mi lett az eredmény? Köszi!

2009. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg, persze... Azért remélem benne leszek a 99%-ban, mert most nem lehet, de nem tudnám elvetetni.
2009. szept. 28. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, negatív, de még mindig nem jött meg. :(
2009. szept. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!