Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudtok, tapasztalatok,...

Mit tudtok, tapasztalatok, élmények? A páromat elküldte a nődokim sperma vizsgálatra mert babát szeretnénk és nálam minden rendben! Olvasgattam és folyamatosan Szegedhez juttok evvel a témával kapcsolatba! Tapasztalatok? Kinek a párja volt már ott?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint spermavizsgálat téma? Vagy nem értem...

Spermavizsgálatot bárhol csinálnak.

Ha gond van vele, akkor meg lombik. Amit szintén 1000 helyen csinálnak, nagyon jól.

Szóval milyen témában jutsz Szegedre?

2009. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem a sperma vizsgálatott kérdeztem hanem hogy Szegeden milyen???

Már mint hogy kelle beutaló meg stb....

2009. szept. 30. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem tiszta mi a kérdés :)

Szegeden hol, milyen intézet érdekel és konkrétan mi is?

2009. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia én Kaposvári vagyok, de nálunk is ugyanez volt. a párom elment az urologia ambulanciára, ahova elvitte az én papiromat amin rajta volt hogy javasolt a partner spermatogrammja. ennek alapján kapott idöpontot a laborba és beutalot, ( kb egy hét) aztán meg is lett az eredméyn még az nap, de sajnos nem lett jo.. sztem minden hol igy csinálják. vagy ha maszek andrologushoz megy, az is csak azt tudja hogy elöször az urologiára küldi, mert csak azok adhatnak a laborba beutalot, . irj ha van még kérdés.

32

2009. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!