Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy lombik? A...

Pumba kérdése:

Mennyibe kerül egy lombik? A gyógyszerekkel vizsgálatokkal együtt? Csak magánrendelésen csinálnak? Kérem csak azok válaszoljanak akik mostani árakat tudnak mondani.

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

5 lombikot a TB finanszíroz a Káli intézetekben, csak a gyógyszereket és bizonyos labor-vér vizsgálatokat kell fizetni. Átlagban 100-150 ezer körül van egy, de ez sok mindentől függ. Nekem az első 300 ezerbe került és kudarc volt, a második csak 60-70 ezerbe, annak még nem tudom az eredményét. Ha fiatalabb vagy és nálad jók az adatok akkor kevesebb adaggal "megúszhatod", és akkor kijöhet 100-ból. Nem mindenkinek jó ugyanaz a cucc, én a legdrágábbat választottam első esetben (nagyon rossz eredménnyel indultam), az nálam hatástalan volt. A 2. esetben ritkán alkalmazott eljárással jött ki ennyiből, nálam ez vált be.

Tudtok spórolni, ha már úgy mentek oda, hogy előtte a nőgyógyásznál megcsináltatod vérből a hormonvizsgálatokat (3 és 21.napit), ott ezekért mind fizetni kell. Ja és most a mikrobiológiai vizsgálatokért is fizettünk (hüvely és sperma), mivel már csak 3 hónaposat fogadnak el, és nekünk lejárt. Ha bármilyen kérdésed van szívesen segítek. Mi Tapolcára járunk.

2013. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!