Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés előtt szükséges...

Teherbeesés előtt szükséges lenne megnézetni h mennyi folsav illetve E vitamin van a szervezetemben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Muszáj!! 2000 évvel ez előtt sem voltak meg ezek nélkül nők..
2013. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézetni nem fontos, de előtte pár hónappal érdemes szedni ezeket a biztonság kedvéért, főleg folsavat. Én multivitamint szedtem, és várandósan áttértem az Elevitre. Még így is alacsony lett a vasam és D vitaminom az első laboron. El sem merem képzelni, enélkül milyen szinten lettek volna.


Mert 2000 évvel ezelőtt több születési rendellenességgel született és halt meg újszülött, mint manapság, kedves első. Mekkora szerencse, hogy egyes orvosok rájöttek, mi okozza pl. a nyitott gerincet! Ugye?

2013. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1. nyilvánvalóan cinikusan viccelődik, de én egyetértek vele.

Egyesek képesek teljesen túlparázni a terhességet.

Ez a kérdés is ékes bizonyítéka ennek.


(megj.: egyáltalán létezik ilyen vizsgálat???)

2013. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!