Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy már a terhess...

Lehetséges, hogy már a terhességtől lehetne?

Figyelt kérdés
A "lehetséges" szex 2 hete volt, 4 napja barna pecsételés volt, azután sűrűbb fehér krémes folyás. Tegnap estétől komolyan 10-15 percenként járok pisilni. Lehetne ez már terhességtől? Egyébként 6 napom van a mensiig. Szóval teszt még kizárt. Holnapra van pont egy kontroll vizsgálatom a dokinál, ugye esélye 0, hogy ha lenne valami, már láthatná?
2013. jún. 3. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet attol, de leh mar a teszt is kimutatja.... de az meg nem biztos a doki meg tuti nem latna semmit, baratnomnek meg 4, 5hetesen se latott csak egy pici petezsakot
2013. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy ilyenkor még 0! Türelem...
2013. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt gondoltam, hogy nem fog látni semmit. De ilyen hamar jelentkezhet a gyakori pisilés?
2013. jún. 3. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Lehet hogy többet ittál mint szoktál vagy valami más. Én kb a 4. hétnél járok és nem szaladgálok 15 percenként WC-re.
2013. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már van egy lányom, vele nem voltam ilyen, egyáltalán nem voltam pisis. De most ez nekem kicsit gyanus, pont ez az nem ittam sokat, még sajna épp keveset. Egy nap alig járok pisilni, most meg egyfolytában. nem tudom, azt nem érzem hogy fel lennék fázva pl, pedig előfordul, és olyankor mindig fáj. De most semmi ilyesmi, csak ez a folytonos pisiii.
2013. jún. 3. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor várd meg azt a 6 napot és csinálj egy tesztet. Én drukkolok neked.
2013. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem pedig igenis létezik ilyen hamar ez a tünet,mert én is ovu után pár nappal ezt véltem felfedezni,negyedóránként mentem pisilni.Akkor én sem vettem komolyan,de baba volt.

2013. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! majd elválik.
2013. jún. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!