Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2nappal 3halván...

Nem várt előtt 2nappal 3halvány de pozitív teszt? Ma nem várt napján 2negatív tesz, akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Igazából semmi tünetem nincsen fejfájáson kívül. Hasonlóan járt így valaki? Mi lett a vége? Baba v.menzesz?
2013. jún. 8. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hát én azt mondom, mindkettő lehet, kétesélyes.

Sok év alatt jött össze a babánk, produkáltam én már mindenféle tüneteket sajnos. Amikor sikerült, akkor persze SEMMI tünetem nem volt, csak az elmaradt menstruáció és a teszt. Minden ember és szervezet más, szóval ezt ilyen egyértelműen nem lehet kijelenteni, hogy kinél mi a terhességi tünet :)


Azért persze nagyon drukkolok, hogy sikerüljön.

2013. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsánat, végig sem olvastam a kérdést, csak a fejfájásos részt. Bocsánat


Szóval lehet, hogy elindult valami, de abbamaradt. Esetleg egy újabb teszt pár nappal később? Vérzés?

2013. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még eddig vérzés nincs, de mint ha görcsölgetnék.
2013. jún. 8. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!