Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytet szedők! Hány...

Clostilbegytet szedők! Hány napos ciklusotok volt előtte, és mikor volt peteérésetek a gyógyszer szedésekor? 14. nap, vagy hamarabb/később? Változtatott a ciklus hosszúságán? Volt, akinek nem is volt peteérése a gyógyszer mellett? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Nekem a 2. ciklus naptól 5 napon keresztül 2x1-et kellett szedni, ma vagyok a 13. napon, de az ovulációs teszt negatív, tegnap óta tesztelek. A menstruációm eredetileg rendszertelen, 28-33 napos, mikor hogy. Félek, hogy talán előbb volt peteérés, mint ahogy elkezdtem tesztelni, vagy, mi van, ha nincs is peteérés tőle?

Nyugtassatok meg, hogy nem késtük le még.

Vélemények, tapasztalatok?

One step ovu teszet használok.


2013. jún. 11. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Hát, én a 13. napon repedtem tőle mindig... a 28-29.-en pedig megjött.

Én a 10. naptól szoktam tesztelni, napi 3*... általában egy nap és csak délután pozitív.

Reméljük hogy nem késtétek le!

Nem érezted hogy nagyon fáj pár napja már a hasad, és hirtelen elmúlt? Na, amikor feltünik hogy elmúlt, akkor kell szexelni, mert akkor már megrepedtél -elvileg.

2013. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnél a 3. naptól kellett szedni. 10-11. napon volt uh, ahol mindkét esetben két tüsző érett. Mindkét esetben kb a 12-13. napon volt a peteérés, legalábbis mi akkor bújtunk össze. :-)

Amúgy előtte 34-42 napos ciklusaim voltak.

Téged nem hívtak vissza uh-ra? EGyik barátnőmnek azért nem jött be a gyógyszer, mert ugyan petét érlet, de elvékonyította a nyálkahártyát. Ezt ellenőrizni kell(ene). Ovutesztek amúgy nekem soha nem voltak pozitivak, de csak napi 1-et néztem.

2013. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ovu tesztből elég napi egy, azt is csak estére kell megcsinálni. Nem hívtak vissza, nem volt semmilyen görcs, hasfájás, semmi. Néhány hónapja már kellett szednem clostyt, de csak egy adagot, mert abban a hónapban össze is jött a baba, ami később el is ment. Akkor éreztem a fájdalmakat, igaz a 15-16. nap körül talán. Akkor voltak pozitív ovu tesztjeim. Remélem nem maradtunk le, mert nem éreztem semmit még eddig, vagy nem is lesz ovu? Olyan ideges vagyok, ez a várakozás, napok....
2013. jún. 11. 22:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 26-35 nap között szokott lenni a ciklusom. 3 hónapig szedtem 2. naptól 5. napig a Clostyt, mindig a 14. napon volt ovum. És a napi 1 ovu. tesztre. 13. nap du-án még negatív volt a teszt, a 14. nap de. pozitív és du-án már negatív. Szóval ha csak egy nap 1x teszteltem volna, akkor lemaradtam volna az ovumról.
2013. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez még ciklusonként is változhat viszont kéne keresned egy rendes dokit, mert closty mellett rendszeresen kell uh ellenőrzés.
2013. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, te éreztél fájdalmakat, vagy nem(mindig)?

Akkor délelőtt is tesztelek majd, ki tudja.

2013. jún. 12. 05:03
 7/15 Emerencia76 ***** válasza:
Szia. Nekem 26-31 napos ciklusaim voltak a tavaly augusztusi mutetem ota. Most van megint az elso clostys honapom. Homerozom is mellette es nekem a 17. Napon volt az ovum. Most semmit nem ereztem. Elotte mikor szettem nekem is fajt es volt tojasfeherje is. Most egyik sem. Kivancs vagyok mi lesz az eredmenye:-) szerintem ne gorcsolj bujjatok ossze minnel tobbet:-)
2013. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 29 napos a ciklusom és a 13. napon volt tüszőrepedésem. Viszont mindenképp jó lenne, ha a doki követné ultrahanggal! Nekem az első hónapban nem repedt meg, a 2.-ban igen és onnantól nem is követték uh-val. Most kiderült (átmentem másik dokihoz), hogy nem repedt meg és ciszta lett belőle. Az új doki szerint tüszőrepesztőt kellett volna kapnom. Ja, és a ciklus 5.napjától kellett szednem napi 2xfelet.

2013. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 28-29 napos ciklusaim voltak, a 10-11. napon nézte a doki uh-gal és megmondta mikor legyünk együtt. Én nem éreztem semmit, a ciklus hosszán nem változtatott és a 2. hónapban jött a baba.

Szerintem mindenképp kellene uh-gal követni. A dokim azt mondta, hogy ha 3 hónap alatt nem sikerül, akkor másik gyógyszerre váltunk. Szerencsére sikerült.

2013. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Szia, 4. válaszoló vagyok. Igen éreztem fájdalmakat. Simán tudtam melyik petefészkemben érett a tüsző. Már pé. előtt 1-2 nappal is fájt, de annyira, hogy volt, hogy éjjel aludni se tudtam tőle.
2013. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!