Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap meg kellett volna...

Vasárnap meg kellett volna jönnie. Tegnap reggel meg is jött, de iszonyatosan minimális, és még d. u. elmúlt. Ez lehet akár terhesség, vagy más probléma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Teszt? Nekem a 2. nemvárt napján volt (amikor a 2. mensimnek kellett volna megjönnie kb. 8 hetesen) kb.2 órás mensi erősségű vérzésem, bár veszélyeztetett terhes lettem, de azóta sincs semmi baja a babámnak. 18 hetes.
2013. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Ha felébred a lányom elmegyünk veszek egyet. Csak kicsit ideges vagyok, mert a pici lányom 14 hónapos és nem így terveztük. De ha az leszek, természetesen örülünk neki. És az esetleg nem lehet hogy amiatt volt ez mert szexeltünk a férjemmel tegnap reggel? Esetleg nem lehet hogy emiatt? Bár akkor is..vasárnap kellett volna megjönnie. És mióta szültem azóta mindig pontosan jött meg.
2013. jún. 12. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez ez volt pont egy éve. Fél napra megjött. Azt hittem megint nem sikerült a baba de azért csak furdalta az oldalamat h mi volt ez. A most 4 hónapos kislányom lett a végeredménye :) Ja és nem voltam veszélyeztetett terhes. Utána rá 2 hétre kb volt még egy kis barnás pötyike de semmi egyéb. Igaz 36.hétre született a lányom de ehhez semmi köze nem volt. A nyakára tekeredett a zsinór szóval totál más ok miatt. :)
2013. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az előző terhességem nem ilyen volt.Kimaradt mensi, stb..mint ahogy a nagy könyvben megvan írva. Esetleg valami fertőzésre gondoltam még.

De már kezdek örülni :)

2013. jún. 12. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2013. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fertőzés nem okoz vérzés zavart, esetleg hormon gondok okozhatnak, de fertőzés biztosan nem.
2013. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, drukkolok! Várjuk az eredményt!:)
2013. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi lányok, hogy még most írok, de élni nem volt eddig időm. Na szóval...Nem volt szükségem tesztre sajnos, mert megjött. Indulni akartam pont a DM-be hogy vegyek tesztet, indulás előtt elszaladtam pisilni, és akkor láttam hogy megjött. :( Pedig jó lett volna....

Köszönöm lányok, hogy drukkoltatok.

2013. jún. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!