Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat után kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

A héten csinálták meg nálam,mindkettő átjárható volt.Eddig minden eredményünk jó lett.Akkor miért nem jön a baba? :-(

Volt esetleg valaki hasonlóképpen,talán úgy,hogy a vizsgált után meg szinte rögtön teherbe esett?

De mindenféle más tapasztalat érdekelne.



2013. jún. 16. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
TSH-d rendben? Férjed volt vizsgálaton? Volt már 3 pontos cukor terhelésed IR kiszürése miatt?
2013. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapra rá spontán teherbe estem, a petefészek átfújás után, pedig az volt az eredmény, hogy nem voltak elzáródva. Előtte 5 évig próbálkoztunk ez 2009 januárba volt, pár héten belül születik a harmadik babánk. Így lettek kicsi korkülönbségek. :) Van egy három és fél éves, egy két és fél éves, és a picur a hasamba.
2013. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló,minden hormon eredményem rendben volt.Van peteérésem,figyelték azt is,nagyon szép érettek voltak :-)A párom eredménye mondhatni tökéletes.Jobb alig lehetne.Cukor szintet még nem néztek.Remélem,ha itt most az eredményem jó lett,nem voltam elzáródva,azért az esetleges kis maradványokat kimosták,ami az útban lehetett volna.

Kedves Második,hát Nektek nagyon,szívből gratulálok.Szeretnék Én is így lenni.De hiszem,hogy így is lesz :-)

2013. jún. 16. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Átjárhatósági utáni ciklusban össze is jött a baba nállunk is, majd 2 év sikertelenség után pedig én is átjárható voltam, és minden eredményünk tökéletes volt.Az orvos szerint, lehetett egy kis letapadás amit a vizsgálat el is intézett.
2013. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is ezt a bíztató történetet és egyben gratulálok is.
2013. jún. 16. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem múlt hónapban volt laparoszkopias átjárhatósági műtétem.Ma kellene nem megjönie.Eddig semmi tünet.De hát kitudja.A műtét alatt nálam is mindent rendben találtak.
2013. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor Én most nagyon-nagyon szorítok. :-)))))


Írd majd meg,hogy mi lett.De tényleg szívből kívánom,hogy baba legyen.

2013. jún. 17. 10:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem májusban volt, sajnos eddig semmi, pedig én is átjárható vagyok szerencsére.
2013. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó!Neked május hányadikán?Nekem 6kán.Én max.hétfőre nemvartam,idáig semmi.Holnap fogok tesztelni,de nem élem bele magam.Kedves Kérdező,köszönöm rám is fér.Majd irok hogy mi van :)
2013. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Húúú,de izgulok,nagyon szorítok.Tényleg írd meg mi lett :-)
2013. jún. 19. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!