Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik a mensi.4teszt,...

5. napja késik a mensi.4teszt, mind a 4halvány pozi. Tüneteim vannak. Ma elmentem dokihoz, tegnap erös mensi szerü hasfájásom volt+pecsételö vérzés. Az orvosnál a vizeleti teszt negatív lett, UH semmit nem mutatott. Vettek vért. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kiegészitésként még pár infó: 3különbözö fajtáju volt a teszt(25 és 10es érzékenységü). Van már egy 5éves kisfiam.A mensim több mint 2 éve semmilyen stressz vagy bármi miatt nem késett. Tüneteim:ingerültség,gyakori sirdogálás,mellfeszülés,alhasi feszülés,néha mensiszerü fájás,derékfájás,(na meg ott aza bizonyos ÈRZÈS!)

Amikor megmutattam a doktornönek az utolsó 2halvány pozi eredményt,igen kikerekedett a szeme,hogy valóban pozitiv. azt mondta,lehet neki azért negativ,mert lehet van terhesség,de el fog menni vagy fals pozitiv (ami viszont szinte nincs-ahogy olvastam) Amikor megvizsgált igen véresek voltak a müszerek,de azóta sincs vér. A hasam fájdogál kicsit. Vérvételi eredmény szerdán lesz. Addig izgulhatok... :(



2013. jún. 17. 13:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jajj,van még egy tünetem:fáradékonyság,álmosság :)
2013. jún. 17. 13:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de vagy el fogsz vetélni, vagy valami nagyon nincs rendben....persze nem vagyok orvos. Felkeresnék egy másik dokit a helyedben!
2013. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
fel tudnál tenni képet a tesztekről?
2013. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha csak 5 napja késik, akkor még ultrahangon nem is nagyon látni semmit, max megvastagodott nyálkahártyát. A doki tesztje lehet nem volt annyira érzékeny, mint a tied.


Biztosat a vérvételből tudsz majd, de a vérzés sajnos nem jelent jót, vetélésre utal. Azért drukkolok. Azóta újabb tesztet nem csináltál, hogy erősödött e?

2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó tesztet tegnap reggel csináltam.

Szivesen feltenném a képet a tesztekröl,de hogy kell? Még sose csináltam.

2013. jún. 17. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a vérzés önmagában az, ami nem utal jóra, mert rengetegen vérezgetnek az elején, és nem lesz semmi gáz, de egészséges terhességben a hcg szint drasztikusan nő, tehát a csíknak erősödnie kell, ha legalább 2-3 nap eltelt 2 teszt között. Ha ugyanazon a napon csináltad mindet, akkor semmi jelentősége, hogy halvány, de ha több egymást követő nap, és nem erősödött, valamint a dokinál már negatív volt, akkor valószínűleg elkezdett visszacsökkenni a hcg. Nem írtad, hogy terveztétek-e a babát, de elvileg ilyen nagyon korai, még UH-val nem is kimutatható terhesség megszakadása esetén az azt követő hónapban elvileg sokkal nagyobb az esélye a teherbe esésnek, úgyhogy ha ez a helyzet, akkor ne keseredj el, hanem hajrá a következő hóban!
2013. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen,terveznénk a babát.Hát az utolsó két teszt amit a dr-nönek is megmutattam,az napi különbséggel volt. szombaton délelött és vasárnap reggel.

De egy ilyen vetélés milyen hosszú folyamat? Ugy értem,tegnap este fájt elösször a hasam+pecsételö vérzés,meg ma reggel a dokinál. Most ugyan enyhén fájdogál a hasam,de csak rozsaszines folyás van,ha odatörlök...akkor még lehet napok kérdése is lehet,h elmegy a "bogyócska" (babának még nem lehet ugye nevezni) :(

2013. jún. 17. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélem, megmarad!!! Nekem iszonyat görcseim voltak, rosszabb mint a mensinél és nagyon barnáztam 3 napig, de már 12 éves nagylány :)
2013. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu ra tudsz képet tenni és ide linkelni.



Nekem a vetélés erős vérzéssel és görcsökkel járt, mondjuk én már 8 hetes voltam. Erősebb vérzés volt, mint egy menzesz. (de legalább a műtétet megúsztam)

2013. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]



Azthiszem sikerült...

2013. jún. 17. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!